Kısa saçlar için gelin saçı modelleri

1.333
Kısa saçlar için gelin saçı modelleri

Kısa saçlar için gelin saçı modelleri

Her yıl gelin adayları farklı modeller ile saçlara sahip olmak isterken, 2015 ve 2016 için en güzel, kısa saçlar için gelin saçı modelleri şunlar arasından seçimlere açık olmaktadır. İşte bazı modeller arasından şunlara göz atabilirsiniz.

Taşı gelin tacı ve pixie saç modeli

Pixie erkek saç kısalığında olan bir model olarak sizlere yardımcı olacaktır. Elbette ki şanslısınız aslında. Fakat bilmeniz gerekiyor ki her bayana da yakışan bir model değildir. Kendinize yakıştırıyorsanız, güzel bir taş detaylı gelin tacı ile hareketlendirebilirsiniz. Tabi ki taçlarınız taşlı ve ışıltılı olmasından dolayı, kullanılan aksesuar ve takılara da dikkat etmeniz öneriler arasında yer alıyor.

Çiçekli gelin taçları

Bir kır düğünü ya da kumsal da yapılacak bir düğün söz konusu ise, akla gelmekte olan en güzel aksesuarlardan birisi elbette ki çiçek süslemelere sahip olan taçlardır. Kısa saçlarınızı, en güzel modeller ile örgü detaylar ile hareketlendirirken, kullanacağınız çiçekli taç modeli de sizlere şıklık kazandırabilecektir. Eğer ki, saçınız oldukça kısa ise, yine bu iyi bir seçim olabilir. Yapay çiçekler daha çok tercih edilenler arasında.

Pixie örgü modeli

Normal kesimi erkek saçı uzunluğunda olsa da, en azından önlerini uzun tuttuysanız, en güzel örgü detayları ile şık bir model hazırlayabilirsiniz. Sizlerde, kısa saç gelin başı olarak birkaç model içerisinden seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Önlerde yer alan uzunluk, yan kısımlara doğru örgü detaylar ile süslendirilebilir. Yine bunun için mekâna uygun bir taç tercih ederek, düğün gününde dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Kısa saçlar için gelin saçı modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.