Kışlık Elbise Modelleri

1.384
Kışlık Elbise Modelleri

Kışlık elbiselerde model ve kumaş çeşitliliği kısıtlı gibi görünse de alanında başarılı birçok giyim markası, sıcacık tutan kışlık elbise modelleri ile bayanlara şıklık yapmıştır. Örgü elbiseler kışın oldukça şık dururken, kısa boyda olması, rahat kullanım imkânı sağlıyor. 2016 yılı kürk modası halen geçerliliğini korurken, kadife kışlık elbiselerin kürklerle kombin edildiği düşünüldüğünde ortaya enfes kombin önerileri çıkmaktadır.

2016 Kısa Kışlık Elbise Modelleri

Kış mevsiminde olmak sürekli uzun ve kat kat giyilmesi gerektiği anlamına gelmiyor. Doğru mekânlarda doru kıyafetin seçilmesi ile hem üşümekten kurtulmuş olunur, hem de oldukça şık bir kış kombini hazırlanır. Uzun çizmelerle kombin yapıldığında oldukça şık ve gösterişli duran kışlık kısa elbiseler, dize kadar uzanan mantolarla da son derece keyif veren kombin yapma olanağı sunmaktadır. 2016 kısa kışlık elbiselerde, dantel esintileri, saten ve şifon elbiselerde yer almıştır.

2016 Kışlık Elbise Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılır?

Yazın kıyafet kombini yapmanın kolaylığını kış aylarında bulamayanlar için oldukça etkili kombin önerileri verilmektedir. İşe giderken ya da davete giderken kışlık elbise giyecek olanların kombin yapılması planlanan kışlık kıyafetlerin önceden bir araya getirilerek denenmesi gerekir. Herhangi bir kusurun kapatılmasının kışlık elbiselerde daha zor olmasından dolayı, kusursuz elbise modelleri tercih edilmesi ya da kusurları kapatan elbiseleri tercih edilmesi gerekir. Bu sayede kış aylarında da olmak üzere her daim şık kalmak bayanların elindedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.