Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
18.467
Koç Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

KOÇ Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında sahiplenme duygusunu yoğun şekilde hissedeceksin. Ailene ve sevdiklerine karşı daha korumacısın. İkili ve özel ilişkini yeterince önemsiyor, huzur içinde yürütmek adına elinden geleni yapıyorsun. Kişisel alanına müdahale edilmesinden yana değilsin. Özgürlüğün her şeyin önünde geliyor. İş, para, kariyer alanında yeni sorumluluklar alabilirsin. Yeterince güçlü hissedeceksin. Girişimlerinde cesur ve ataksın. Hayatını dengeye oturtma yönünde yeni faaliyetlere yöneleceksin. Bir projeyle başarına katkı sağlayacak işler yapacaksın. Sosyal çevreni bir nebze değiştiriyorsun. Kendine daha eğlenceli ve yararlı kişilerden oluşan bir çevre yapıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması etkileri sende hayal kırıklığı yaratan insanları hayatından çıkarmana yardımcı oluyor. Göremediklerini görüyor, ayrıntıları fark ediyor, kendine ona göre yeni bir dünya yaratıyorsun. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması etkileri sahip olduğun güce güç katıyor. Bazıları ile yollarını ayırmaya devam ediyorsun. Eksildikçe çoğaldığını hissedeceksin. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri seni gerçekçi olman yönünde uyarıyor. Geçmişten gelen yarım kalan ya da biten bir ilişkinin tekrar kapına dayanması söz konusu. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri elle tutulur işleri karşına çıkarıyor. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri sana kendini maddi manevi güvence altına alabileceğin fırsatlar sunuyor. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri sabırlı olman gereken bir durumda sana yardımcı oluyor. Gelişmelerle birlikte bakış açın değişiyor.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Koç Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri güven ve adalet duygusunu azaltıyor. Bu tarih aralığında yaşayacağın bir durumla ilgili haksızlığa uğradığını düşünecek güven problemi yaşayacaksın. İçin, vicdanın rahatsa bırak bedel ödemesi gerekenler düşünsün her şeyi.

Koç Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında av olmaktan çıkıp avcı konumuna geçiyorsun. Özel hayatında hiçbir şekilde güvensizliğe yer vermiyorsun. Birlikteliğini renklendirmek için kendinde beğenmediğin bazı davranışlarını düzeltme yoluna gideceksin. Karşı taraftan umduğunu bulamadığın noktada gözünü karartabilirsin. Onun geçmişine dayalı şekilde hareket etmemen gerekiyor. Bazı zamanlarda fazla alıngan olabilirsin. Söylenen ve yapılanların ardında farklı şeyler aramak ve çözümlemeye çalışmak yerine mutlu olmaya bakmalısın. Aldatan kendini aldatır sevgili Koç Burcu.

Koç Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Koç Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde oldukça motivesin. Pasif davrandığın bir konuda harekete geçiyorsun. Kendinle birlikte sevdiklerini de güzelleştirmek için mücadele vereceksin. Hayata olan pozitif yaklaşımın ve enerjin bazı şeyleri aşmanı kolaylaştırıyor. Ailevi meselelerde arabulucu ve çözümleyici rol üsteleneceksin. Arkadaş çevrende aranan, sevilen birisin. Hayal kırıklığı yaşadığın durumlar kendine olan güveninin kaybolmasına neden olmasın.

Koç Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Koç Burcu sağlığı 2019 kış döneminde iyi durumda. Ara ara yaşanan ufak sağlık sorunları ilerlemeden ayakta atlatılıyor. Doğru zamanda yapılan müdahale ile büyük hastalıklara yakalanmıyorsun.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.