Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
7.756
Koç Burcu 2018 Bahar Yorumu

KOÇ Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarında hayatını yeniden yapılandırma imkanı bulabilirsin. Eğitim konuları gündeminin ilk sıralarında yer alacak. Yarım kalan eğitim hayatına devam edebilirsin. Kariyer planlama ile ilgili yeni fırsatlarla karşılaşıyorsun. Yakın çevrenden birinin bu konuda büyük desteğini alacaksın. Kırgın olduğun bir arkadaşınla arandaki buzlar eriyor. Bu aylarda birlikte tatile çıkmanız bile söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri sana yaşam enerjisi veriyor. Kendini iyi hissediyor, görüntüne önem veriyorsun. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile bilinç altında yeni düzenlemelere gidebilirsin. Ruhsal anlamda güçleniyorsun. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri sende olumsuz düşüncelere sebep olabilir. İçsel çatışmalara hazır olmalısın. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı büyük ve riskli işlere kalkışmamalısın. Atacağın önemli adımlar daha sonra seni zora sokabilir. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri özel hayatında duygusal değişimlere yol açabilir. İlişkine daha fazla önem vermeye başlıyorsun.

Koç Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında karışık bir takım etkiler altında. Süren ilişkilerde evliliğe giden ilk yola girilebilir. İlişkini kontrol altında tutma çabanı biraz bastırman iyi olacaktır. Çünkü zaman zaman yaşadığın kıskançlık krizleri aranızdaki güven seviyesini aşağı çekiyor. Bazı Koçlar İlkbahar aylarında daha çok tek taraflı yürüdüğüne inandıkları ilişkilerine son vererek hemen ardından yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Aileden biri senin özel hayatına çok fazla karışıyor. Onun bu derece yakından takip ederek yönlendirmeye çalışması rahatsızlık verici bir boyuta ulaşabilir. Her şeyi bir arada idare ederek güzel sonuçlar beklemek ne derece doğru olur bilemiyoruz.

Koç Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Koç Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini belli bir düzene oturtma çabasındasın. Bir yandan bunu başarırken diğer yandan bir türlü laf anlatamadığın insanlarla uğraşıyorsun. Senin kültür seviyene ulaşamayan kişilerle bir arada bulunmak ve sohbet etmek üzerinde ağırlık yaratıyor. Cesurca davranarak arayı açmalı veya ilişkilerine sınır koymalısın. 1 derece akrabalarından biriyle aranda bir para konusu dönüyor. Şimdilik susmayı tercih ediyorsun. Ama hakkın olanın peşini bırakmış değilsin. Bahar aylarında arkadaşlarınla daha fazla bir araya gelerek keyif veren yerlere seyahat edeceksin.

Koç Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında iyi etkiler altında. Hem bedenen hem de ruhen güçleniyorsun. Dış görüntünü baştan sona değiştirebilirsin. Hayata yenilikçi yaklaşımınla sorunları dert etmeden yaşamak yüzüne yansıyor. Ara ara geçmişte atlattığın bir rahatsızlığın aklına gelmesiyle endişelenebilirsin. Ancak sağlığında tekrarlanan bir sorun yok gibi görünüyor.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.