Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

19.09.2018
12.951
Koç Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

KOÇ Burcu 21 Eylül – 21 Kasım 2018 Sonbahar aylarında maddi anlamda daha fazla çalışmak zorundasın. Kazanmayı ve paylaşmayı seviyorsun. Bu dönem parasal konularda endişelerin var. Paranın bir kısmını harcadıysan, kenarda kalan paranla ilgili fikirsel hesaplamalar yapabilirsin. Düşüncelerine bu şekilde yön vermemelisin. Bu aylarda var olan işin, çaban ve mücadelen kazanç getirecek. Yapmak istediğin her şey hayatının yarınına olumlu şekilde etki edecek. İş arıyorsan yeni iş fırsatlarına sahip olacaksın. Kendini eksik hissettiğin alanlarda güçleniyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri para konusunda hesaplaşmalara neden oluyor. Özellikle partneri Koç Burcu olanlar acaba cimrileşti mi diye düşünebilirler. 9 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri yeni iş yatırımları ve parasal planlara dair girişimlere fırsat tanıyor. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri duygusal hayatındaki iniş ve çıkışlara son veriyor. Net bir duruş sergiliyorsun. 7 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri seni kazalara karşı açık hale getiriyor. Ani oluşabilecek yaralanmalara karşı dikkatli olmalısın.

Koç Burcu 2018 Sonbahar Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı 2018 Sonbahar aylarında deneyimlerle yol alıyor. Yaşanmış ve bitmiş ilişkilerden edindiğin tecrübelerin faydasını görüyorsun. Bitmiş olan hiçbir şeyi tekrar deneyimlemek istemeyeceksin. Kalbin boşsa yeni ilişkiye başlamadan önce çok iyi tanımaya özen göstermelisin. Heyecanla hızlı karar vermek adına doğru bir dönemde değilsin.

Koç Burcu 2018 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Koç Burcu 2018 Sonbahar aylarında aile ve ilişkilerini düzene oturtmaya çalışıyorsun. Değiştirmek isteyip de değiştiremediğin, üzerinde emek harcadığın işlerin sonuçlarını alıyorsun. Dikkat etmen gereken şey, yakınlarınla birlikte ortak yatırım yapmamak olmalı. Yeniliklerden bu dönem biraz uzak kalman gerekiyor. Mevcut konumunu ve şartlarını korumak senin için daha iyi olacaktır.

Koç Burcu 2018 Sonbahar Sağlık Yorumu

Koç Burcu sağlığı 2018 Sonbahar döneminde içsel sıkıntı yapıyor. Bunun sebebi gereksiz düşünceler veya tutulma etkileri oluyor. Endişe etmek yerine ben kendimi nasıl huzurlu kılabilirime yoğunlaşmalısın. Abur cuburdan uzak durmalısın. Gereksi duygusal tutukluklar yaşayarak kendini yemeğe vermemelisin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.