Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2019 Bahar Yorumu

11.03.2019
29.336

Nisan ortalarında kazancın artıyor. Şartların iyileşirken daha varlıklı hale gelerek birikim yapmaya başlıyorsun. Chiron senin burcunda.

Koç Burcu 2019 Bahar Yorumu

KOÇ Burcu 21 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında maddi ve ekonomi alanın önem kazanıyor. İlk zamanlarda elinde avucunda ne varsa korumak, harcamalara dikkat etmek durumundasın. Nisan ortalarında kazancın artıyor. Şartların iyileşirken daha varlıklı hale gelerek birikim yapmaya başlıyorsun. Chiron senin burcunda. Bu da senin eğitim alanına olan ilgini artırıyor. Hayatının eksik kalan yanlarını tamamlamaya başlıyorsun. Yanı sıra sağlığına, beslenmene ve yaşam kalitene özen göstermelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile duygusal davranışlar sonucunda yanlış kararlar verebilirsin, dikkat!19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri sende eskide kalan psikolojik bazı travmaların yeniden ortaya çıkmasına sebep oluyor. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri çok derin gelişmelerin olduğu hayatında kendini bulabileceğin önemli unsurlara sahip. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri çevrendeki gerçek dostlarınla gerçek olmayanlar arasındaki farkları gösterecek. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri ile iç dünyandaki karmaşaların çoğu düzeliyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri hayatında bazı değerler çok güçlü şekilde değişmeye başlıyor.

Koç Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında tam anlamıyla değişebilir. Olumsuz gibi görünen şeyler daha sonra olumlu bir şekil alacak. Evliysen iletişim iyi bir pozisyonda. Eşinle konuşmalarında daha rahatsın. Aile sorunları artabilir ama hemen ardından gelen rahatlama her şeyi unutturacak nitelikte. Bekarsan gelen teklifleri değerlendirebilirsin. Gelen teklif istediğin kişiden olmayabilir. Ama denemeye değer şeyler olduğunu söylemeliyiz sevgili Koç Burcu. Düşüncelerden sıyrılarak kendini biraz hayatın akışına bırakmalısın.

Koç Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Koç Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde gelişmelerin yoğunlaşacağı bir döneme giriyorsun. Çevrendeki bazı insanların desteği ile kariyer ve para alanındaki yükselişin devam ediyor. Eğitim ve öğretimde ileri seviyelere ulaşacaksın. Karşındaki kişileri yönlendirecek güçlü bir döngüye giriyorsun. Mart ayında para gelirin olacak ama harcamaların da bir o kadar yüksek görünüyor. Mayıs ayında işle ilgili güzel bir teklif ve farklı gelişmeler seni bekliyor. Arkadaşlık ve sosyal ortamlarda kendini daha iyi hissedeceğin bir döneme giriyorsun.

Koç Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Koç Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde daha fazla gündemde. Bahar alerjisi ve griplere dikkat edilmeli. Boğaz enfeksiyonları, bademcik ve üst solunum yolları sorunları baş gösterebilir. Diyet ve beslenme ile ilgili değişime ihtiyacın var. Doğru beslenme ile kendini daha iyi hissederek her anlamda daha sağlıklı olabilirsin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.