Koç Burcu 2019 Yaz Yorumu

23.518

KOÇ Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerin alanında beklemediğin farklı durumlarla karşılaşabilirsin. Geçmişte kaldığını sandığın bir konu dönüp dolaşıp tekrar önüne gelecek.

Koç Burcu 2019 Yaz Yorumu

KOÇ Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerin alanında beklemediğin farklı durumlarla karşılaşabilirsin. Geçmişte kaldığını sandığın bir konu dönüp dolaşıp tekrar önüne gelecek. İlk etapta ne yapman gerektiğini bilemeyeceksin. Kendine süre tanımalı ve kimsenin lafına sözüne bakmadan mutlaka kalbinden geçeni yapmalısın. Yaşamın dengesini ancak bu şekilde koruyacaksın. herkes bir süre sonra köşesine çekildiğinde yalnız kalacağını unutma ve kendine ait kararları bu dönem içinde yalnızca kendin al.

Koç Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında daha çok para kazanmak isteyeceksin. İsteklerine kavuşabilmek için maddi anlamda rahatlığa ihtiyaç duyacaksın. Bunun için birkaç farklı yola başvurabilirsin. İnandığın bir konuda doğru adım atarak istediğin noktaya geleceksin. Bazen dik kafalılık yaparak içinde bulunduğun durumu riske atabilirsin. O nedenle sinirlerine her an hakim olmayı unutmamalısın.

Koç Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatına yoğunlaşamıyorsun. Aslında çok istiyorsun ama fırsat bulamıyorsun. Fırsat bulduğunda ise istekli olamayacaksın. Yani her ne hikmetse bu zaman içinde aşkla aranda anlamsız bir mesafe oluşuyor. Zamana bırakman gereken şeyler konusunda rahat olmayı dene ve asla zorlama. Ruhen dinlenmeye ve morale ihtiyacın olacak. Bol bol kendinle kalarak sevdiğin şeyler yapmayı dene.

Koç Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında seni alt edecek tek şey kararsızlığın olur. Ne olursa olsun kesin kararlar almalı ve aldığın kararlardan dönmemelisin. Bu dönemde vazgeçtiğin her şey sana pişmanlık olarak geri dönecektir. O nedenle çıktığın yolda durma ve yürü. Karşına çıkan herkes her şey seni bir yere ulaştırmak için çıkacak bunu unutma.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.