Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2020 Yaz Yorumu

19.06.2020
6.158

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 28 Haziran 2020 tarihinde Mars sizin burcunuza geçiş yapacak. Bu dönemde hedeflerinizi belirlemeli ve artık yeni adımlar atmaktan korkmamalısınız.

Koç Burcu 2020 Yaz Yorumu

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 28 Haziran 2020 tarihinde Mars sizin burcunuza geçiş yapacak. Bu dönemde hedeflerinizi belirlemeli ve artık yeni adımlar atmaktan korkmamalısınız. Mars sayesinde enerjiniz oldukça yüksek olacak ve bu iş hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyacak. Yeni deneyimler ve girişimlere merhaba diyebilir ve bunlardan yola çıkarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Haksızlığa uğradığınızı hissettiğiniz konularda savaşçı ruhunuzu ön plana çıkarabileceksiniz.

Koç Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

12 Temmuz 2020 tarihinde Chiron asteroidi, sizin burcunuzda gerilemeye başlayacak. Aşk hayatınız ile ilgili konularda sabretmeniz gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Geçmişte sizi üzen olayları tekrar hatırlamak istemiyorsanız bunları size hatırlatmaya kişilerden uzak durmalısınız. Siz ne kadar sabırlı olursanız yaralarınızı o kadar hızlı bir şekilde tedavi edebilecek gücü kendinizde bulabileceksiniz.

Koç Burcu 2020 Yaz Aile ve İkili İlişkiler Yorumu

10 Eylül 2020 tarihinde Mars sizin burcunuza da geri hareketine başlıyor. Ailenizi ilgilendiren konularda ekstra sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşlerinizle yada yakın çevrenizde bazı atışmalara girebilirsiniz. Kimseye derdinizi ve kendinizi anlatmak zorunda değilsiniz. Bu yüzden bu tartışmalardan uzak durarak kendi köşenize çekilmeniz size daha iyi gelecek. Savaşçı ruhunuzu dizginlemek sizin elinizde olacak ve ona göre kararlar alacaksınız..

Koç Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizin iş ve kariyer hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek. İşiniz ile ilgili kararlar alırken yönünüzü belirlemeli ve ona göre kararlar almaya çalışmalısınız. Kariyerinizi ilgilendiren bazı olumlu değişiklikler yaşayabilirsiniz. Özellikle tamamlamış olduğunuz projeler yüksek mevkiye sahip olan kişilerin dikkatini çekebilir. Sizinle iletişime geçerek size güzel teklifler sunabilirler.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.