Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
5.107
Koç Burcu 2021 Yaz Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Her türlü ikili ilişkilerde ani kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların hayatları için mücadele etmek isteyebilirsiniz. Parayla ilgili riskli yatırımlar veya harcamalar da gündem de olabilir.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Maddi anlamda alacak olduğunuz güzel bir destek var. Arkadaşlarınızla aranızda parayla ilgili durumlardan dolayı tartışma yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. İlişkinize karşı bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Sizin tahmin ettiğiniz durumların aslında düşündüğünüz gibi olmadığını anlayacaksınız.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Partnerinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunların en büyük nedeni ise ego savaşları olacaktır.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Partnerinizle ileriye dönük planlamalar içerisinde bulunabilirsiniz.

Koç Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanlara düşüncelerinizi sakınmadan dile getireceksiniz. Zaman zaman size kırılanlar olsa da bu tavrınızdan ödün vermeyeceksiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle aranızda sorun çıkabilir.

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Ailenizle bu dönemde vakit geçirmek size iyi gelecektir. Onların sorunlarıyla da ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Parayla ilgili tahmin etmediğiniz inişler ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde yükselme yaşamak için biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebilir.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İşinize kendinizi vereceksiniz. Düzenli çalışacak ve yeni projeler hakkında fikir alışverişi yapacaksınız. Daha öncesinden planladığınız bir iş görüşmesini ertelemek zorunda kalabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.