Koç Burcu 2023 Yıllık Yorum

4.183
Koç Burcu 2023 Yıllık Yorum

Bu yıl Merkür gerilemesi son bulacak, iletişiminiz hızlanacak, işlerde ve görüşmelerde oldukça şanslı olacaksınız. Bu zamana kadar yarım kalan işleriniz varsa rahatlıkla tamamlayacaksınız. 21 Mart 2023 tarihinde Koç Yeni Ayı, 20 Nisan 2023 Güneş Tutulması, 29 Eylül Koç Dolunayı ve 20 Mart -19 Nisan Güneş Koç transiti sizin için önemli tarihler arasında yer alacak.

İlişkilerde daha fazla ön planda olmayı tercih edebilir, karşınızdaki insanla aranızda problemler var ise bunları çözme yolunda ilerleyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olaylarla ilgili yeni gerçeklikler öğrenebilir, bunları yeniden düşünme fırsatı bulabilirsiniz. Yaptığınız işlerde ne kadar emek sarf ettiğinizin farkına varacak ve çabalarınızın karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. Karşılaştığınız başarısızlıklar sizi yıldırmak yerine daha da güçlendirmeye başlayacak.

Koç Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

23 Temmuz 2023 tarihinde Venüs, retro hareketine başlayacak, aşk hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Dört ay boyunca Venüs’ün burada olması size şans getirecek. İlişkinizdeki eski inanışlar, davranış kalıpları ve hayal kırıklıklarını yok etmek isteyebilirsiniz. Farkında olmadan karşınızdaki kişi sizi yeni başlangıçlara hazırlayabilir. Eski sevgilinizle veya eşinizle görüşmek isteyebilirsiniz. Hala çözülmesi gereken konular var ise odaklanın.

Yeni biriyle tanışacak ve tutkulu bir aşka başlayacaksınız. Venüs, geri giderken zaman zaman kıskançlıklar ortaya çıkabilir. Karşınızdaki kişinin veya sizin kıskanç olması güveni zorlayacak olan durumları ortaya çıkarabilir. İlişkinize şans vermeyi denemeli, sizi yoran konuları sakin bir şekilde ele almalısınız.

Koç Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

Jüpiter, 16 Mayıs 2023 tarihinde Boğa burcuna geçecek. 26 Mayıs 2024 tarihine kadar burada kalmaya devam edecek. Bu hareket ikinci evinizde yani para evinizde olduğu için finansal açıdan en şanslı yıllarından biri başlayacak. İş, para ve güvenlik konularınız giderek önem kazanmaya başlayacak. Kariyerinizle ilgili yeni bir sayfa açabilir, terfi etme gibi düşünceniz varsa bunun gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Yeteneklerinizi geliştirmeye başlayacak, para biriktirmek ve yatırım yapmak için oldukça şanslı olacaksınız. Maddiyatla ilgili bazı inişler çıkışlar yaşasanız da bu sorunları rahatlıkla çözmenin yolunu bulabileceksiniz. Yeni gelir kaynakları ortaya çıkabilir, gelirinizi artıracak toplu ödemeler alabilirsiniz. İş hayatınızdaki yetenekleriniz, başkaları tarafından da fark edilmeye başlanacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.