Kadınlar Duysun

Koç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
8.634
Koç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Ağustos 2018 tarihinde kendine soracağın sorular var. Nereye ait olduğundan tut da nereye gittiğine dair her anlamda düşünüyorsun. Hayallerini mi yaşıyorsun, başkalarının yüklerini mi taşıyorsun? Bugüne kadar hayatın sana öğrettiklerini yeniden sorguluyorsun. Günlük ve çalışıyorsan iş hayatında yeteneklerini ortaya koymaya başlıyorsun. Ait olduğun yerle olmak istediğin yer arasında denge kurmaya çalışacaksın. Aşk hayatında duyguların anlık olarak değişebilir. Bunun sebebi bazı şeyleri çok fazla istemenden kaynaklanıyor. İsteklerin zamanında olmadığında hayal kırıklığına uğruyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri sana yeni başlangıçlar için fırsat sunuyor. Kendini ifade etmek yerine yapmak istediklerini çalışmalarınla ortaya koyacaksın. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile geçmişe yolculuğa çıkıyorsun. Bırakamadıklarını, alışkanlıklarını gözden geçiriyorsun. Yeni bir hayat için tutunduğun bazı şeyleri terk etmen gerektiğinin farkına varacaksın.

Koç Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de biraz kontrolcü. Düşüncelerin aktif hale geliyor ve duygularını yönetmeye başlıyor. Önceliklerin değişerek isteklerini yeniden şekillendiriyor. Kendi özel hayatına odaklanıyorsun. Dış dünyaya kapılarını kapatacaksın. Aile hayatındaki sorumlulukların artıyor. Bağlarından bazılarını koparabilirsin. Maddiyat ilişkinde önemli yer tutuyor. Daha fazla kazanca ihtiyaç duyuyorsun. Bu süreç partnerinle birlikte geçireceğin zamanı olumsuz etkileyebilir.

Koç Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinden biraz uzak kalıyor. Kendi benliğini ararken bunu yapmak zorunda hissediyorsun. Bugüne kadar uğradığın hayal kırıklıklarının yerine olumlu şeyler koymaya çalışıyorsun. Uzakta görmek istediğin biriyle iletişime geçiyorsun. Bununla ilgili bir yol yapabilirsin. Güvenini boşa çıkaran birinden uzak duruyorsun. Kendini ait hissettiğin ortamlara gireceksin.

Koç Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Ağustos 2018’de olumlu gelişmeler yaşıyor. Kendini ruhsal anlamda daha sakin bulacaksın. Bu durgunluk ve içe kapanış sana yarıyor. Düşünmek için bol bol fırsatın olacak ve sağlıkla ilgili yeni girişimlerde bulunacaksın. Spor etkinlikleri daha fazla ilgini çekiyor. Evde boş vakitlerinde kendine farklı uğraşlar buluyor vaktini sağlıklı şekilde değerlendiriyorsun. Yakınlarının sağlığıyla da ilgileneceksin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.