Koç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

4.643

Koç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Koç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Uranüs gezegeni genellikle aniden gelişen olayların habercisidir. Bu retro sizin para evinizde yani ikinci evinizde gerilemeye başlayacak. 18 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek olan bu retro 5 ay boyunca ani masraflar, para ile ilgili ani durumları ortaya çıkarabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalı, olabildiğince tutumlu olmaya çalışmalısınız. Yatırım amaçlı düşündüğünüz süreçler var ise buralarda da dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. Aşk hayatınız oldukça olumlu bir şekilde etkileniyor. Partnerinizle birlikte yeni bir döneme adım atacaksınız. Bu dönemde alacak olduğunuz kararlar ani olabilir. Eğlence hayatınızı genişletmek için yeni hobi alanları edinebilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla alakalı konular ön plana çıkıyor. Aranızın bozuk olduğunu düşündüğünüz kişilerle iletişiminizi düzelteceksiniz. İleriye dair hedeflerinizde yenilenmeler söz konusu.

Koç Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle ortak bir iş yapıyor iseniz, buralarda parayla ilgili konularda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden gelir giderleri en iyi şekilde hesaplamalı ve aranızda sorun yaratabilecek olan konuları en aza indirgemeye çalışmalısınız.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkiniz yok ise yeni tanışacak olduğunuz bir kişiden hayatınızdaki bir sorunla alakalı tavsiyeler almak isteyebilirsiniz. Bu iletişim sayesinde aranızdaki ilişkinin boyutu giderek ciddi bir boyut kazanabilir.

Koç Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla aranızda problemler çıkabilir. egosal çatışmalardan dolayı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara kendinizi aktarmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar var ise debu olaylara sessiz kalmayı tercih edeceksiniz. Aile ile birlikte geçirecek olduğunuz vakit sizin için kıymetli olacak. Onların desteğini arkanızda hissedeceksiniz.

Koç Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızla ilgili yapacak olduğunuz düzenlemeler söz konusu. Çevrenizdeki insanlara kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek ve yaptığınız işleri göstereceksiniz.

20  Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Kendinizi tamamen işinize ve kariyerinize verdiğiniz bir dönem olacak. Bu sayede daha öncesinden planlamış olduğunuz projeleri en iyi şekilde bitireceksiniz. Maddi durumunuzu daha da büyütebilmek için olumlu yatırımlar yapabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.