Koç Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.422
Koç Burcu Ağustos 2022 Yorumu

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınız varsa onları daha iyi anlayacaksınız. Tatile, eğlence hayatına ve hobilerinize daha çok zaman ayıracaksınız.

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. İşlerinize odaklanacak daha fazla çalışacaksınız. İletişim trafiğiniz giderek yoğunlaşmaya başlayabilir. Satış ve pazarlama alanlarında aktif bir rol almaya başlayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınız ile parayla ilgili durumlardan aranızda sorunlar oluşabilir. Yaşamış olduğunuz gerginlik varsa eğer bunları sakin bir şekilde değerlendirmelisiniz. Beklenmedik masraflar ortaya çıkmaya başlayabilir.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir işe veya projeye başlama gibi düşünceniz varsa bunu gerçekleştireceksiniz. Aceleci kararlar almamalı, daha sakin adımlarla ilerlemelisiniz.

Koç Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunları konuşarak aşmaya çalışacaksınız. Sorunları konuşarak çözmek sizin için bu dönemde daha önemli olacak.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiyi benimsemek size zor gelebilir. Çevrenizdeki insanları dinlemeye özen göstermelisiniz.

Koç Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Tavsiye almak istediğiniz alanlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizle yapacak olduğunuz iletişiminize dikkat etmelisiniz. Önemli kararlar almaktan uzak durmalısınız.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aile içerisinde yaşanan sorunları sakin bir şekilde çözmeye çalışacaksınız. Kardeşlerinizle birlikte yeni planlar yapabilirsiniz.

Koç Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. İşlerinize odaklanmalı, birden fazla işe kafa odaklanmalısınız. İletişim açısından sizi zorlayan durumlar varsa bu durumları kısa süre içerisinde halletmeye çalışacaksınız. Satış ve pazarlamayla ilgili yeni alanlar yaratabilirsiniz.

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. İş ortamınızda daha dikkatli olmalı, işlerinizi baştan savma yapmamalısınız. Organize olarak hareket etmek sizin için oldukça önemli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.