Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

28.880
Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

KOÇ Burcu aylık yorum Ağustos 2016 maddi durumunda iyileşme yaşıyor. Aile ve iş alanınızda güzel gelişmeler söz konusu. Meslek hayatınızdaki başarınız yakınlarınız tarafından takdir ediliyor. Bununla birlikte başarınızdan rahatsız olan rakipleriniz artıyor. Ağustos ayı ortasından itibaren uzun kısa seyahatler yapabilirsiniz. Ailevi bir takım sorunlar halledilmeye çalışılıyor. Kardeşler arası geçimsizlik yaşanabilir. Parasal konularla ilgili paylaşım gerektiren durumlar sizi en yakınlarınızla karşı karşıya getirebilir. Ancak sonucunda anlaşma sağlanacak güzel gelişmelerle yüzünüz gülüyor.

Ağustos 2016 Koç Burcu aşk hayatına duygusallık hakim. Partnerinizle aranızdaki bağ kuvvetli. Bazı tartışmalar birbirinize olan aşırı sevginizden kaynaklanıyor. Ay sonunda yaşanacak dolunay zamanı sizi özel yaşamınız konusunda zorlayabilir. Aranıza mesafe girebilir. Ailenizle ilgili konuları iyileştirmek için çıkar yolları arayacağınız bir dönemdesiniz. Tutkularınızın heyecana dönüşeceği bu zaman diliminde dengeniz bozulabilir. İletişiminizi güçlendirmeyi deneyin. Daha anlaşılır olmak için sükunetinizi koruyun. Kendinizi ifade edebildiğiniz derecede olaylara daha hakimsiniz. Bekar koçlar için heyecanlı ilişkiler kapıda. İniş-çıkışları bol olan, duygu karmaşası yaşayacağınız uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İletişimde zorlanacağınız Ağustos ayında özel hayatınız konusunda dikkatli adım atmaya bakın.

Koç Burcu aylık yorum Ağustos 2016 sağlık alanında sinirsel rahatsızlıklar yaşayabilir. Öfke patlamaları, sinir krizleri, baş ağrıları ve yorgunluk karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Güzel zamanların çoğunlukta olacağı bu ay, strese girmekten kaçının. İşinizden arta kalan zamanlarda hobiler edinin ve bol bol sosyalleşin. Spor yapmak ta size iyi gelecektir. Bunun yanında beslenmenizi de önemsemelisiniz. Belirli fikir ayrılıklarında karşınızdakini ikna etmeye çalışmak yerine, zamana bırakmayı deneyin. Enerjinizi doğru yönde kullandığınız durumda yaşamınızdaki her şey daha güzel olacak. Ay sonuna doğru ailevi tüm meseleler halloluyor. Aşk evinizde huzur hakimiyet sağlıyor.<

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.