Koç Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

9.163
Koç Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

KOÇ Burcu aşk hayatı Aralık 2017 tarihinde istekler doğrultusunda yol alıyor. Özel hayatın yaşantının her evresini etkiliyor. Ruh halin nasılsa dünyayı o şekilde görüyorsun. Bekarsan bu ay yeni bir aşka sahip olabilirsin. Evliysen veya devam eden bir ilişki içindeysen önemli kararlar alabilirsin. Ev ve aile düzeninle ilgili konular devreye giriyor. Ön plana çıkan önemli noktalar enerjini belirliyor. Yeni çevrelere girerek yeni arkadaşlar ediniyorsun. Bu ay takıntıların oldukça fazla. Bununla baş edebilmek için çok fazla düşünmeden yaşamaya çalışmalısın.

Aralık 2017’de KOÇ Burcu aşk hayatında hukuki işleri olanlar dikkat. Herhangi bir boşanma, velayet veya nafaka davan varsa vaat edilen sözlerle aldatılmaya müsaitsin. Sözlere itibar etmemeli, karşı tarafın vaat ettiklerini yazılı imzalı öne sürmesini istemelisin. Bu ay yapılacak bazı seyahatleri ertelemen gerekebilir. Evliliklerde bebek sahibi olma kararı alınabilir. Bekar Koç Burcu Aralık 2017’de aşk konusunda son derece esneksin. Karşına çıkan her fırsatı değerlendirmek isteyecek ancak tedbiri elden bırakmayacaksın.

KOÇ Burcu aşk hayatı 2017 Aralık ayında isteklerini önem verirken değişken yapısını sürdürüyor. Geçmişi unuttun sayılır ama deneyimlerin yanında. Ruhsal çalışmaları artırıyorsun. Sanatsal işlere yönelmen seni her alamda rahatlatıyor. Partnerinle ilgili kafana taktığın bir mesele bu ay sonuna doğru açıklığa kavuşuyor. Bu ay duygusal kararlardan çok mantıklı kararlar alarak ilerliyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.