Kadınlar Duysun

Koç Burcu Aralık 2017 Yorumu

28.11.2017
8.278
Koç Burcu Aralık 2017 Yorumu

KOÇ Burcu Aralık 2017 tarihinde ilişkilerdeki pürüzleri ele alıyorsun. Ev ve çevre ile arandaki bağları kuvvetlendirme yönünde hareket edeceksin. Sevgi-saygı ortamında geçireceğin güzel günler var. Enerjin iş birliği yapmaya yönelik. Bu anlamda kazancını artırmak adına büyük fırsatlar yakalayabilirsin. Seni oyalayıcı gereksiz insanları hayatından çıkarmak isteyebilirsin. Aşk hayatında bu ay ciddi bir ilişki yer alıyor. Aynı zamanda yarım kalmış ve geçmişte kalan bazı ilişkilere tekrar şans verilmesi söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

03 Aralık 2017 İkizler Dolunayı ve etkileri seni her konuda ileriye taşıyor. Kendini şanslı hissedeceğin anlamlı bir zaman. 18 Aralık 2017 Yay Burcunda Yeniay ve etkileri ile gündemine ilişkiler yerleşiyor. Daha anlayışlı ve geleceğe yönelik davranışlar geliştiriyorsun. Diyalog kurarken özenlisin. Hayata biraz da diğer insanların gözünden bakarak yol alabilirsin.

Koç Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Aralık 2017 ile birlikte düzene giriyor. Kontrolcü yapından sıyrılıyorsun. Merak ettiğin ve öğrenmek istediğin şeyler üzerinde daha az duracaksın. Bu sayede dikkatini başka yerlere verme imkanı bularak rahatlıyorsun. Partnerinle birlikte aldığın bazı kararları bu ay hayata geçirebilirsin. Bebek sahibi olmak isteyen çiftler için de güzel zamanlar. Yalnız olan Koç Burcu bu ay yeni bir ilişkiye başlayarak bunu çevresiyle paylaşabilir. Aralık ayı aşk ve ilişkiler konusunda seni sonuna kadar destekliyor sevgili Koç Burcu.

Koç Burcu Aralık 2017 Aile ve İlişkiler

Aralık 2017’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde tutum değişikliği söz konusu. Sana gösterilen bazı davranışları ve söylenen sözleri pek sallamıyorsun. Görmezden ve duymazdan gelerek, stratejik noktalardan uzaklaşarak kendini daha iyi hissedeceksin. Bu ay sosyal çevre projelerine el atabilirsin. Yardımseverlik hat safhada. Sportif faaliyetler de hız kazanıyor. Vaktinin bir kısmını hobilerine ayırarak hayatını daha kaliteli ve yaşanır hale getiriyorsun.

Koç Burcu Aralık 2017 Sağlık

Koç Burcu sağlığı ve enerjisi Aralık 2017’de çok iyi durumda. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalar yok değil. Özellikle gelip geçici boğaz enfeksiyonları seni üzmese de ilerlememesi yönünde önlem alınmalı. Kronik rahatsızlığı olan Koç Burcu her ne olursa olsun tedbiri elden bırakmamalı. Ayrıca stres ve kötü alışkanlıklardan uzak durmak yaşam kaliteni artıran en önemli şeyler arasında.

Koç Burcu Kış 2018 Yorumunuzu okumayı unutmayın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.