Kadınlar Duysun

Koç Burcu Aralık 2018 Yorumu

29.11.2018
17.597
Koç Burcu Aralık 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Aralık 2018 tarihinde hareketli bir döneme giriyorsun. Yaşamındaki hareketlilik başarı getiriyor. Gökyüzü seni destekliyor. Ama senin geçmişe dair kafanda biriktirdiğin tüm olumsuzluklardan artık vazgeçmen gerekiyor. Kazanç alanında alacağın yeni görev ve sorumluluklar var. Geçtiğimiz dönemde her şey umduğun gibi olmadı. Bu ay çoğu şeyi elde edeceksin. Hukuksal bir problemin varsa lehine dönüyor. Özel yaşamında eski sevgiliyle görüşeceksin. Eskilerle sınandığını bilmeli buna göre akılcı hareket etmelisin. Ay ortasında beklediğin bir haberle ayakların yerden kesiliyor. Yaşamında özgürleşiyor, daha farklı alanlar keşfederek gelişiyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Aralık 2018 Yay Yeniayı etkileri ile emek verdiğin her şeyin karşılığını almaya başlıyorsun. Kariyerinde ve genel yaşamında ipler senin eline geçiyor. 22 Aralık 2018 İkizler Dolunayı etkileri yeni fikriler üretmeni sağlıyor. Karşına çıkan projeler ve teklifler seni başka yerlere taşıyabilecek nitelikte. Belirsizlik noktasında derinlemesine araştırma yapmayı dene.

Koç Burcu Aralık 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Aralık 2018’de var olan ilişkisinde derinlik arıyor. Geçmişte kalan şeyleri yokluyorsun ara ara. İlişkinde veya evliliğinde yönetemediğin şeylerde söz sahibi olmak isteyeceksin. Huzuru ve dengeyi korumaya çalışsan da bir şekilde tadın kaçıyor gibi hissediyorsun. Aslında yapman gereken hayatı akışında yaşamak ve her şartta keyif almak olmalı. Bazı şeyleri düzeltmeye çalıştıkça önüne yeni farklı engeller koyacaksın. Bu nedenle şartları asla zorlama. Şu an olmasını istediklerinden ileride pişman olabilirsin.

Koç Burcu Aralık 2018 Aile ve İlişkiler

Aralık 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde geleceğe yönelik yeni kararlar alınıyor. Yerine getirilmeyen sözler var. Bunların yargılamasını yapıyorsun. Aile içinde tartışma konusu olan bir duruma çözüm getiriliyor. Yeni bir ev almış veya taşıyor olabilirsin. Sana yardımcı olmak isteyen insanlara engel olmamaya bak. Çevre ile olan ilişkilerinde sürekli temkinli hareket etmek seni yoruyor. Bir konuda ekip çalışmasına ihtiyaç duyacaksın. İşte o noktada insana ihtiyacın olacak. Aile arasında planladığınız bir yolculuğa ay sonuna doğru çıkıyorsunuz.

Koç Burcu Aralık 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığında Aralık 2018’de baş ağrısından muzdarip oluyor. Enerjin çok yüksek ve haddinden fazla adrenalin salgılıyorsun. Bu da senden bazı günlerde bedensel dengesizlik yaratıyor. Yanı sıra miden biraz hassas görünüyor. Aşırı çalışmak, olacakları düşünmek gereksiz strese neden oluyor. Biraz kilon varsa bu ay içinde verebilirsin. Yediklerinin asitli ve yağlı şeyler olmamasına özen göstermelisin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.