Kadınlar Duysun

Koç Burcu Aralık 2020 Yorumu

19.11.2020
7.563
Koç Burcu Aralık 2020 Yorumu

11 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Güneş ile üçgen açı içerisinde olacak ve bu ay içerisinde iş hayatınızı daha çok genişletmek için farklı alanlara yönelebilirsiniz. Bu ay içerisinde karşınıza çıkacak olan fırsatlar var bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek finansal konularda da rahatlama yaşayacaksınız. Değişim ve dönüşüm içerisinde olacağınız bir zaman dilimi karşınıza çıkacak. Siz ne kadar geçmişten kopamasanızda bazı şeyleri geride bırakmanın faydasını göreceksiniz.

Yeni ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek hedeflerinize yönelebilir ve bu hedefler için yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Sizi yoracak olan şeylerden kaçınarak daha dinginleştirici olayların içerisinde olmak isteyeceksiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek iş hayatınız ile ilgili atacak olduğunuz adımlarda fazlası ile sabırsız olabilirsiniz ve bu yüzden bazı hatalar yapabilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2020 Aşk Yorumu

15 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Merkür ile üçgen açı yapacak aşk hayatınızda partnerinizle anlaşamadığınız konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu yüzden iletişim sıkıntısı içerisinde olabilirsiniz. Sevgilinizle veya eşinizle inatlaşmak yerine daha çok onunla ortak fikirlerde buluşmaya çalışmak ilişkinize farklı bir boyut kazandıracaktır. İlişkisi olmayan Koç burçları ise bu ay içerisinde kendinize göre kafa dengi bir kişi bulabilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2020 Aile ve İlişkiler

23 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Pluto ile kare açı yapacak aile içerisinde ani değişiklikler ile karşılaşabilirsiniz bu değişikliklere her ne kadar ayak uydurmakta zorlanan sınız da zaman içerisinde durumlar sizin istediğiniz şekilde gerçekleşecektir. Yakın çevrenizde bazı yenilenmelere gidebilir ve özellikle sizi tedirgin eden arkadaşlıklarınız varsa bunları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla inatlaşmamaya gayret edin daha çok ılımlı olmaya çalışın.

Koç Burcu Aralık 2020 Sağlık ve Kariyer

Bu ayın ortalarına doğru zaman zaman baş ağrılarınız ortaya çıkabilir ve bu yüzden günlük hayatınızdaki işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Baş ağrılarını gidermek için yeni yöntemler arayabilir ve bu yöntemleri uygulayarak daha da aza indirgeyebilirsiniz. Kariyerinize yükseleceğiniz bir döneme giriyorsunuz fakat biraz daha sabırlı olmanız gerekecek. İşyerinize canınızı sıkan kişiler varsa veya düzeninizi bozmak isteyenler varsa bunlara karşı yeni tavır takınabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.