Kadınlar Duysun

Koç Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
2.936
Koç Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. İç dünyanızdaki karışıklık son bulacak ve belirsizlikler yavaş yavaş netleşmeye başlayacaktır. İş hayatınızda yapacak olduğunuz düzenlemeler de sizinle olabilir.

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yaşayacak olduğunuz iletişim sıkıntıları yavaş yavaş geride kalıyor. Daha çok mücadele edecek ve girmekten korktuğunuz projelere adım atma gücünü kendinizde bulabileceksiniz. Çalıştığınız yerde işinizle ilgili yeni oluşumlar gündeme gelebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yurtdışına çıkma planınız varsa bunu gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Seyahat edebilir ve yeni şeyler öğrenmeye çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi değiştirecek ve yeni eğitimlere katılacaksınız.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. İnsanların sizi nasıl gördüğüne dair düşünceleriniz varsa bunları yenilemeye çalışabilirsiniz. İtibarınıza özen gösterecek ve kariyerlerinizde ki amaçlar için yeni adımlar atmaya çalışacaksınız. Yeni anlaşmalar imzalayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızdaki hayalci yapı yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak. Kendi içinizde dönebilir ve biraz daha yavaşlamak isteyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ilerlediğini düşündüğünüz ikili ilişkilerinizin dengesini belirlemek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar i̇se bu dönem içerisinde geçmişte kalan bir ilişki gündeminize gelebilir ve kendinizi affettirmek isteyebilirsiniz. İletişiminizi daha iyi tutmaya çalışmak, karşınızdaki insanla aranızdaki enerji yükseltilecektir. İlişkiye zarar veren alışkanlıklardan ve davranışlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize vermiş olduğunuz değeri sorgulayabilirsiniz. Aranızda inatlaşmalara neden olan çatışmalar var ise bunu çözmek isteyeceksiniz. Para ile ilgili konulardan dolayı arkadaş çevrenizle aranızda problemler oluşabilir ve zor kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Ailenizin size göstermiş olduğu desteği derinden görecek ve onlara teşekkür etmek isteyeceksiniz. Kariyerinizde yapacak olduğunuz değişimlerden dolayı destek almak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. İş hayatınızda alacak olduğunuz sorumlulukları yüzeysel bir şekilde değil, derinlemesine yaklaşmanız gerekebilir. Patronlarınızla ilgili sıkıntılar var ise bu durumları çözmeye çalışacak ve iş hayatınızda gizlenen konuları açığa çıkaracaksınız.

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizi riske atmak istemeyebilir o yüzden rutininizin dışına çıkmakta kararsız kalabilirsiniz. İş hayatınızı iyi şekilde yönetmeye çalışmak, geleceğinize katkı sağlayacaktır.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.