Koç Burcu Aralık 2022 Yorumu

1.634
Koç Burcu Aralık 2022 Yorumu

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. İç dünyanızda sorunlu olan konular varsa bunları düzelteceksiniz. Etrafınızdaki insanları dinleyecek, karşılıklı olarak konuşmalar gerçekleştireceksiniz. Hayatınızda belirsizlikler var ise bunları netleştirmek isteyeceksiniz.

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Üzerine düşülmesi gereken projeler söz konusu olacak. Sosyal hayatınızdan kendinizi soyutlayabilir, işlerinize kendinizi vereceksiniz. Geciken projeler var ise de bunları tamamlamaya çalışacaksınız. Karşınıza çıkan tersliklerin üstesinden geleceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ani çıkışlar yüzünden öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Biraz daha sakin olmalı, karşınızdaki insanları dinlemeye çalışmalısınız. Yolculuk yapacağınız yerler üzerine yeni planlamalar yapabilirsiniz. İş yerinizde veya evinizin içerisinde beklenmedik kazalar ortaya çıkarabilir.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda şanslı olacaksınız. Terfi alabilir, kısıtlandığınız durumlar varsa da onları düzeltmeye çalışacaksınız. Uzun zamandan beri harekete geçmek istediğiniz durumlar varsa da bunlar üzerine yeni kararlar alacaksınız. Risk almamalı, geleceğinizi garanti altına almaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Aşk hayatınız ile ilgili durumlar kafanızı karıştırsa da bunları aşmanın yolunu bulacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilir, ilginizi çeken birine karşı duygularınızı açıklayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte yeni bir işe adım atmak isteyebilirsiniz. Aksiyona geçmek isteyecek, ilişkisi durağanlaştıran durumları tespit edecek daha çok hareketlilik getireceksiniz. İlişkinizde yeni bir döneme adım atmak isteyeceksiniz. Ufkunuzu genişletecek olan yeni etkinliklere dahil olacaksınız.

Koç Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Aile içerisinde sizi yoran durumlar varsa bunları konuşmak isteyeceksiniz. Sizin veya aileniz için önemli olan durumların üzerine ekstra durmak isteyeceksiniz.

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Yakın çevreniz ile ilgili yeni gelişmeler sizinle olacak. Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan bir kişi var ise bu kişiye elinizden geldiğince destek olmak isteyeceksiniz. Ani kararlar almamalı, biraz daha sakin kalmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İşinizle ilgili konularda bazı gecikmeler ortaya çıkabilir. Bu gecikmeler yüzünden maddi anlamda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İş hayatınızda yaptıklarınızın arkasında duracaksınız. Bulunduğunuz konumdan memnun olacaksınız. İşinizle ilgili durumlarda ne yapmak istediğinizi belirlemelisiniz.

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İş ve kariyer hayatınızda dikkat çeken durumlar söz konusu olabilir. İşiniz ile ilgili durumlarda çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler kuracaksınız. Üstleriniz, yaptığınız işleri beğenecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.