Koç Burcu Bahar Yorumu

26.784
Koç Burcu Bahar Yorumu

Koç burcu, 2016 yılı bahar aylarında işi ve kariyeri konusunda önemli fırsatları değerlendiriyor. Karşınıza çıkacak olan yeni projeleri iyi şekilde değerlendireceksiniz. İş, kariyer anlamında bu yılın en şanslı burçlarından oluyor koçlar. Aşık olanlar var olan aşklarını tazeliyor, hayatında aşk olmayanlar içinse yeni aşklar ve heyecanlar gündeme geliyor.

Koç burcu Mart 2016’da gireceği yeni ortamlarda arkadaşlıklarını ve çevresini oldukça genişletiyor. Gireceğiniz ortamlarda yeni bir aşkla karşılaşmanız olası görünüyor. Bu dönem iş dünyasında ses getirecek işlere de imzanızı atıyorsunuz. Artan sorumluluklar nedeniyle ihmal ettiğiniz aileniz ve akrabalarınızın sitemiyle karşılaşabilirsiniz. Koç burcu bu dönemde uzaktan gelen ani bir haberle kısa süreli ziyarete çıkmak zorunda kalabilir. Mart 2016 koç burçları için olumlu bağlantı ve temaslar içeriyor. Ayrıca bu ay sonu gündeme gelecek mirasla birlikte görüşmeler ve konuşmaların yapılacağı yoğun günler sizleri bekliyor.

Koç burcu Nisan 2016’da ikili görüşmeler ve toplantılarla dolu bir ay geçiriyor. Akrabalarla olan konuşmalarda çeşitli anlaşmazlıklar ve sürtüşmeler yaşansa da, sonuç itibariyle elinize geçecek olan para sizi oldukça keyiflendiriyor. Kariyerinizdeki kazancınızı da düşünecek olursak, uzun vadeli yatırımlar için iyi bir döneme giriyorsunuz. Bu fırsatı iyi değerlendirebilen koç burçları gelecek endişesi duymaktan kurtuluyor. Sağlığınızı uzun süre ihmal ettiğinizi düşünerek, sağlık taraması yaptırabilir ve özellikle diş tedavisine başlayabilirsiniz.

Koç burcu Mayıs 2016 itibariyle dış görünümüne daha fazla önem veriyor ve kendini daha iyi hissediyor. Bahar, koç burcu insanına tam manasıyla geldi diyebiliriz. Hem iş, hem de aşk konusunda şansınızın tavan yaptığı bir sürece doğru hızla ilerliyorsunuz. Sabırsız davranmamaya, her anın tadını çıkarmaya özen görteriyorsunuz. Bu ay içerisinde sevdiğiniz insandan alacağınız haberle mutlu oluyor, özel hayatınızı gözden geçirerek yeni kararlar alıyorsunuz. Mayıs ayı sonunda yarım kalan işlerinizi tamamen halledecek, çeşitli yatırımlarla paranıza para katma yoluna gideceksiniz. Bununla birlikte koç burçları eğitim konusunda da kendilerini geliştirme eğilimindeler. Sağlıkları daha iyiye giderken, yoğun geçen bahar ayından sonra uzun bir tatile çıkmak isteyecekler.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayfer dedi ki:

    Teşekkür ederim evet çok günün de atdiniz benimle hakikatleri yazidiniz için binetdarim sevgiler saygılar hoş kalın begendim