Kadınlar Duysun

Koç Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
13.546
Koç Burcu Ekim 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Ekim 2018 tarihinde Venüs geri gidiyor. Duygusal hayatında büyük değişimler yaşanabilir. Eskilerden gelenler, yeni başlangıçlar ve bitecek olan ilişkiler ile ilgili dikkatli olmak gerekiyor. Kendini değiştirip, dönüştürmek isteyeceksin. Kafanda bitirmeye cesaret edemediğin bir işi bitirmek üzere harekete geçiyorsun. Parayla ilgili konularda fazladan çaba sarf ediyorsun. Eksik ve geciken ödemelere can sıkıntısı yapıyorsun. Ya da büyük bir yatırım hakkında kararsız kalabilirsin. Ortak çalıştığın bir iş varsa devam ettirmek için paraya ihtiyaç duyabilirsin. Yeni çevrelere girmek ve kendini ifade etmek konusunda zorlanmıyorsun. İnsanları değiştirmek yerine hayata bakış açını değiştireceğin bir döneme giriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri ilişkilerine ve iletişimine yansıyor. Evliysen geçmişte kalan bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Biraz kurcalayıcı olabilirsin. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri parasal konuları ön plana çıkarıyor. Beklediğin bir paranın gecikmesi söz konusu. Değiştirmek istediğin şeyler var. Bunlar için ise beklediğin paraya ihtiyaç duyuyorsun. Bunun için bir süre daha beklemek zorundasın.

Koç Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de sevgi, saygı ve güven ön planda. Yalnızsan katılacağın ortamlarda hayatının kararını alacağın bir aşka adım atabilirsin. Evliysen evliliğini sevginle yücelteceksin. Bir ev alma-satma veya taşınma durumu söz konusu olabilir. Yakın zamanda biten bir ilişkin varsa yeniden başlatmak isteyeceksin. Hayatındaki her şeyi dengeye oturtmak istiyorsun. Bu yönde kara günler sona eriyor. Kendini mutsuz hissettiğin bu döneme son noktayı koyan sen oluyorsun.

Koç Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerini genel anlamda sorguluyor. Kendini bulunduğun alanda kolaylıkla gösteriyor, düşüncelerini net şekilde yansıtıyorsun. Bir arkadaşından gelen teklifi değerlendirmeye alıyorsun. Karar verirken getirilerini ve götürülerini hesaplayacaksın. Sosyal ortamlara daha fazla giriyorsun. Yeni bir eşya almayı düşünüyor, bununla ilgili araştırma yapıyorsun.

Koç Burcu Ekim 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Ekim 2018’de dengeli şekilde ilerliyor. Ruh sağlığın adına sakin kalmaya çalışmalısın. Bu ay yoğun çalışma süreci seni biraz yorabilir. Beden sağlığın için erken uyumaya ve fırsat buldukça dinlenmeye çalış. Ay sonuna doğru kafana takacağın bir konunun psikolojini bozmasına izin verme. Sorun olan her şeyden arınmaya özen göster.