Kadınlar Duysun

Koç Burcu Ekim 2020 Yorumu

08.09.2020
11.404
Koç Burcu Ekim 2020 Yorumu

Bu ay içerisinde kendinizi keşfedeceksiniz ve daha önce yapmak istediğiniz ama vakit bulamadığınız konuları gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Hayatınızda sizi engelleyen durumları keşfedebilir ve bunlar için yeni önlemler almak isteyebilirsiniz. Yarım bırakmış olduğunuz işlerin başına geçecek ve çalışkan üretken olabileceğiniz bir ay içerisine adım atacaksınız. İş ortamınızda veya ev ortamınızda düzenlemeniz gereken bazı noktalar karşınıza çıkabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek ve tamamlanma enerjisi sizinle birlikte olacak. Yarım bırakmış olduğunuz işleriniz varsa bunları halletmeye çalışacaksınız özellikle yeni projeleri de adım atabilirsiniz.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve sizden gizlenen bazı konuları ortaya çıkarabilir. Çevrenizdeki insanlara bunu neden gizlediği hakkında sorular sorabilirsiniz.

31 Ekim 2020 Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve insanlarla çok fazla inatlaşmamaya çalışmalı olabildiğince daha sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

ig: becca_reitz

Koç Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili almanız gereken yeni kararlar var. Bu kararları alırken sadece kendi fikirleriniz değil aynı zamanda partnerinizin de fikirleri oldukça önemli olacaktır. Ne istediğinizi bilmeli ve ona göre hareket etmeye çalışmasınız. Aksi takdirde bazı yanlışlar yapma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. İlişkisi olmayan koç burçları ise bu ay içerisinde tam kendi kafanıza göre istediğiniz gibi bir partner bulabileceksiniz. Karşınıza çıkacak olan bu kişi size çok konuda yardımcı olmaya çalışacak.

Koç Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde oturup konuşulması gereken önemli mevzular var. Siz her ne kadar bu konuları konuşmak istemesenizde konuşmak zorunda kaldığınız durumlarla karşılaşacaksınız ve çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. Para ile ilgili konularda sıkıştığınızı hissettiğiniz zaman anne veya babanızın desteğini görebileceksiniz. Yakın bir arkadaşınız sizinle özel bir konu hakkında konuşmak isteyebilir. Konuşacak oldu bu konun ikinizin arasından çıkmasını istemeyecektir.

Koç Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

İş hayatınız ile ilgili riskli kararlar almamaya özen göstermelisiniz aksi takdirde kariyerinizi sarsacak olan yanlış adımlar atabilirsiniz. Geçmişte işiniz ile ilgili yapmış olduğumuz bir yanlış patronlarınızın dikkatini çekebilir ve bunun üzerine size bazı sorular sormak isteyebilir. Ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınızla parayla ilgili durumlar hakkında bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay içerisinde giriyorsunuz özellikle bel ve boyun bölgenizde hassasiyet oluşabilir. Bu yüzden fazla ağır eşyalar kaldırmamalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.