Koç Burcu Ekim 2022 Yorumu

1.733
Koç Burcu Ekim 2022 Yorumu

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. İdeallerinizi bu süreçte sorgulayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili beklentileriniz varsa bunlar üzerine durmak isteyeceksiniz. Gelecek planlarına yönelik yeni kararlar alabilirsiniz.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Bu dönem İçerisinde içinize dönmek isteyebilirsiniz. Günlük işlerin yoğunluğu giderek çoğalabilir. İlk etapta bu süreçler size zor gelse de zamanla bunları aşabileceksiniz. Dışarıdan gözüktüğü kadarıyla her şeyin kolay olduğunu zannedenlere açıklama yapmak isteyebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Görünüşünüzle ilgili kaygılar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. İş hayatınızda ne istediğinizi daha çok bileceksiniz. Gecikme yaşadığınız konular varsa bunları halletmeye çalışacaksınız.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Finansal anlamda yeni ortaklıklar söz konusu olabilir. Tutkulu bir ilişki söz konusu olmaya başlayabilir. Ödenmesi gereken borç, kredi ve sigorta gibi durumlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız.

Koç Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. İkili ilişkilerde sevgi ve mutluluk sizinle olacak. Partnerinizin yanında kendinizi daha güçlü ve güvenli hissedeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu süreçte yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sizi olumsuz etkileyen durumlar varsa eğer bunları baştan değerlendireceksiniz.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. İlişkilerinize her zamankinden daha çok öze4n göstereceksiniz. Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmeye çalışmalısınız. Kırıcı sözler sarf ederseniz eğer durumları toparlamak sizin için zor olabilir.

Koç Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Yakın çevrenizle ilgili iletişim kazaları yaşanabilir. Bu dönemde yakın çevrenizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Arkadaşlarınızla daha güzel zaman geçireceksiniz. Belirsizlik yaşadığınız durumlar varsa bunları netleştirmeye çalışacaksınız.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Gizli konular açığa çıkmaya başlayacak. Konuşulması gereken durumların üzerine duracaksınız.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde alınması gereken yeni kararlar vereceksiniz. Anne veya babanızın sağlık durumları ile ilgilenmek isteyeceksiniz.

Koç Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Para ile ilgili endişelendiren varsa bunları aileniz ve yakın arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendi içinizde yeni iş başlangıçları yapabilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda atacak olduğunuz yeni atılımlar sayesinde kendinizi daha güvenli hissedeceksiniz. Maddi anlamda eski kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yeni işlere girecek, ekstra çaba sarf edeceksiniz. Kendinizi maddi anlamda geliştirmeye çalışacaksınız.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. İşinizle ilgili kafanızı karıştıran konular varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Yakın çevrenizden de bu konuda destek alacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.