Kadınlar Duysun

Koç Burcu: En Cesur, En Açık Sözlü, En Güçlü, En Girişimci

18.06.2018
33.461
Koç Burcu: En Cesur, En Açık Sözlü, En Güçlü, En Girişimci

Dünyadaki en muazzam özellikleri kedisinde birleştiren tek burç adeta. Koç burcu için sorulan tek soru bu kadar kusursuz olmayı nasıl başarabildikleridir. Kendisi dahil henüz kimse bunu çözemedi. Etrafındaki herkesi kıskandıran ve hayretle baktıran bir yapıya sahip olan koç burcunun en belirgin dört özelliğini sizlerle paylaşıyoruz.

En Cesur Burç

Hayatının hiç bir evresinde başarısızlık nedir asla bilmez. Bunun sebebi ise yoluna çıkan her zorluğu cesareti ile aşmasıdır. Her zaman bir çözüm yolu bulmazsınız fakat koç burcu kadar cesur olursanız çözemeyeceğiniz hiç bir şey yoktur. İnsanlar onun cesareti karşısında adeta güçsüz ve savunmasız kalıyor. Cesaretlenmek için ekstra bir girişimde bile bulunmuyor. Bu koç burcunun içinde olan ve asla onu terk etmeyeceği bir kişisel özelliği.

En Girişimci Burç

Hiç bir zaman önüne çıkan fırsatları kaçırmaz. Sanki kendisi için en iyisi neyse ve bunu biliyormuş gibi davranır. Koç burcu için bilinmezlik diye bir durum yoktur. Girişimci karakterleri ile olmayacak olan olayları bile oldururlar ve istediklerini elde ederler. Bir köşede oturup beklemek onlara göre değildir. Her fırsatta ne kadar iyi ve başarılı bir girişimci olduklarını gösterirler ki aslında onların bunu göstermelerine gerek bile yok. Koç burcu birini tanıyan herkes ne kadar girişimci bir karaktere sahip olduğunu bilir.

En Açık Sözlü Burç

Bir konu hakkında konuşmak istiyorsa konuşur bunu içinde bekletmez. Onun için veya başkası için yanlış veya doğru olsun o an konuşmak istiyorsa bunu konuşur. Bunu öyle bir yapar ki karşısında ki insan asla incilmez ve kırılmaz. Açık sözlü olmayı herkes ister ama bu öyle herkesin yapabileceği bir şey değildir. Açık sözlü olmak için koç burcu gibi sakin ve mantıklı bir yapıda olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde açık sözlü olacağım diye etrafınızdaki insanları üzebilirsiniz. Bu koç burcunun hiç yapmadığı bir şeydir. Bazen yapmak istese bile yapamaz çünkü her zaman iyi düşünmesini bilir.

En Güçlü Burç

Güç diyince insanların aklına fiziksel kuvvet gelir. Bu onların koç burcu birisini tanımadıkları anlamına gelmektedir. Çünkü bir koç burcu insanın hayatta nasıl güçlü olabileceğini gösteren ve bu durumu yaşayan tek burçtur. Başlarına ne gelirse gelsin her durumun içerisinden kendilerini toparlayarak kalkarlar ve kimseye bir şey hissettirmezler. Öyle güçlü bir karakterleri vardır ki kendileri çok zor durumdayken bile onlara yakın olan insanların sıkıntılı zamanlarında da yanlarında olurlar. Bunu bir başkası yapmaya kalksa eline yüzüne bulaştırır. Sonuçta herkes bir koç burcu kadar güçlü bir yapıya ne yazık ki sahip olamıyor.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.