Kadınlar Duysun

Koç Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
10.337
Koç Burcu Eylül 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Eylül 2018 tarihinde yakın ilişkiler, aşk hayatı ve projelerle ilgili ön planda. Zihnin ve düşüncelerinle hayatındaki konulara net şekilde odaklanıyorsun. Seni zorlayan her şeyi kendine yakınlaştırıyorsun. Problemlerin kaynaklandığı noktaları içinde bastırmıyorsun. İkili ilişkilerinde iş hayatına ait ortak planlarında birlikte çalıştığın insanlarla ufak tefek problemler yaşıyorsun. Bu süreçte öfkeyle kalkıp zararla oturmamaya bak. Duruşunu bozmamaya gayret et. Aile içi ilişkilerde sevgi temalı konular var. Sevgi ve ilgi göremediğini düşündüğün yakınlarından kendince şikayet edebilirsin. Bunu açık açık dile getirmelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı isteklerin ve planların konusunda odaklanmana olumlu yönde etki ediyor. Kuruntulardan ve endişelerden arınıyorsun. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri uzun süredir üzerinde çalıştığın ve sonuca varamadığın bir işte başarılı olmanı sağlıyor. Değişmeyen bazı şartları zorlayarak değiştirmek isteyeceksin. Gelecekle ilgili bazı planlarını netleştirmeye çalışacaksın.

Koç Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de yeni başlangıçlara dikkat etmeli. Bu dönemde ruhsal ve görsel açıdan gelişmen gereken noktalar var. Beklentilerine sımsıkı bağlısın. Evliliklerde kıskançlık ve merak etme konusunda aşırıya kaçılmamalı. Uzun süreli ilişkilerde monotonluktan şikayet ediliyor. Çiftler birbirlerine yeterli vakit ayıramamaktan yakınıyor. Oluşturmak istediğiniz yenilikleri hayata geçirmek adına birlikte harekete geçmelisiniz. Affedemediğin bir ilişkiye sahipsen ya da geçmişe takılı kaldıysan kendini yenilemeli, bu anlamda kendini geliştirmelisin.

Koç Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde bir anlaşma ve sözleşme konusu konuşuluyor. Yeni bir yatırıma dair araştırma içindesin. Yeniliklere adım atarken biraz daha temkinli olmalısın. Çevrende boş konuşan ve başkalarının hayatıyla ilgili sana gereksiz bilgi aktaran insanların farkına vararak onlardan uzaklaşıyorsun. Birlikte çalıştığın iş arkadaşlarından bazılarının hem işten şikayet edip hem de çalışmaya devam etmelerine tahammülün kalmıyor.

Koç Burcu Eylül 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Eylül 2018’de kazalara karşı tedbirli olmalı. Konsantrasyon eksikliği yaşıyorsun. Bu alanda kendini geliştirmelisin. Hayatın çalışmaktan ibaretse kendine zaman ayırmalısın. Spor, müzik ve farklı etkiliklere yönelerek kendine yeni alanlar açmalısın. Ruhsal anlamda rahatlarsan konsantrasyon problemlerin de azalacaktır.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.