Koç Burcu Eylül 2020 Yorumu

8.765

Koç Burcu Eylül 2020 Burç Yorumları: Uzun zamandan beri yapmayı planladığınız ama ertelediğiniz her ne varsa bunların üzerine yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Eylül 2020 Yorumu

5 Eylül 2020 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak ve ikili ilişkilerde yer alan sorunlarınız yok olmaya başlayacak. Terazi burcu uyumlu ve sakin bir burçtur bu yüzden Merkür Terazi burcundan etkilenerek size de bu ay sakinlik getirecektir. Geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntılar artık son buluyor sizi zor duruma sokan durumlar varsa eğer bunları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle aile içerisinde sizinle uğraşan bir kişi varsa bunlarla tekrar bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iş hayatınızda fikir uyuşmazlığına düşebilirsiniz. Herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmek zorunda değil fakat başarılı ve sorunsuz bir iş hayatı istiyorsanız eğer ortak bir noktada buluşmaya çalışmalısınız. Aksi halde zorluk yaşayabilirsiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve hayatınızda değişiklik yapma konusunda biraz daha cesaretli olmanız gerekiyor. Siz bir şeyleri erteledikçe durumlar giderek zorlaşabilir.

Koç Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz zorlukların geriye dönük güzelliklerini almaya başlayacaksınız. Sabırlı bir şekilde beklediniz ve bu süreçte ani kararlar almadınız bu durum sizin daha mantıklı bir şekilde davranmanıza neden oldu. Bu ay içerisinde partneriniz ile aranızda yer alan bağın daha da kuvvetlendiğini anlayacak ve birbirinize olan güveninizin giderek kuvvetlendiğinin farkına varabileceksiniz. İlişkisi olmayan Koç burçları ise yeni bir ilişki için uzun zamandan beri kendinizi hazırladınız artık zamanı geldi.

Koç Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile anlaşamadığınız bazı konular var sorun hem sizde hemde ailenizde her iki tarafta sadece kendi istediği olsun diye diretiyor. Bu yüzden de genellikle aranızda sorunlar çıkabiliyor. Bu ay siz biraz daha ılımlı olabilir ve zıtlaşmak istemeyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizi ilgilendiren bazı yeniliklere adım atabilirsiniz, her ne kadar çevrenizdeki insanlara fazlasıyla değer verseniz de bu sıralar kendinize yeni bir sosyal çevre edinmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

10 Eylül 2020 tarihinde Mars sizin burcunuzda gerilimeye başlayacak ve sağlık sorunlarınız da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel sağlık sorunlarınızda yaşayacak olduğunuz olumlu olaylar sayesinde hayata karşı daha pozitif yaklaşmanızı sağlayacaktır. İş hayatınız ile kararlar almadan önce çevrenizdeki insanların da fikrini almaya özen göstermelisiniz. Kafanıza göre karar alarak yeni atılımlarda bulunmak bu ay sizi maddi açıdan biraz zorlayacak olan süreçlere itebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.