Kadınlar Duysun

Koç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

23.08.2021
5.178

Koç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Koç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. İkili ilişkiler ön plana çıkacak ve buralarda hareketlenmeler olacak. Kendinizi beklemediğiniz bir anda yeni bir ilişkiye başlamış şekilde bulabilirsiniz. Sorunlu giden birlikteliğiniz var ise de ayrılık kararı alabilirsiniz. Bu dönemde kendi huzursunuzun peşinden koşacak ve sizi mutlu eden insanlarla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Hayatınızı olumsuz etkileyen kişilerden de uzaklaşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkacak. Yeni iş teklifleri alabilir veya kafanızda kurguladığınız bir işi hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yoğun geçen bir temponun ardından kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Zamanınızın çoğunu dinlenmeye adamak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Partneriniz ile aranızda aşırı tepkilerden dolayı huzursuzluk çıkabilir. Size karşı söylediği cümleleri sindirmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Her iki tarafında sakin davranması önemli olacak.

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. İlişkinize karşı olan tahammülünüzde azalma söz konusu ise partnerinizi anlamakta güçlük yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. Yakın çevreniz ve ailenizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilir. İstemeden de olsa çevrenizdeki insanları üzebilirsiniz. Aile içerisinden bir kişiye maddi anlamda destek olmak isteyebilirsiniz. Daha öncesinden siz yapılan bir yardımın karşılığı olarak düşünecek ve içinizi rahatlatacaksınız.

Koç Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili konularda önemli değişiklikler olabilir. Alacak olduğunuz kararlara dikkat etmeli ve risk almamaya çalışmalısınız.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. İş hayatınızda anlaşmazlık yaşayacağınız bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni bir atılım yapmadan önce çevrenize danışmanız daha iyi olacaktır.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.