Koç Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.358
Koç Burcu Eylül 2022 Yorumu

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Günlük işlerin yoğunluğu yüzünden kendinize yeteri kadar zaman ayıramadığınızı düşünebilirsiniz. Duygularınızı çevrenizdeki insanlara rahat bir şekilde aktarın. Enerjinizi en iyi şekilde kullanmaya çalışacaksınız. Sizi üzen veya bunaltan durumları kendi içinizde halletmeye çalışacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Ruhsal anlamda ilgilenmeniz gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Mantığınızı zorlayan konuların dışında kalmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatın akışına ayak uydurmanız gereken bir dönem. Sezgilerinizi kontrol altına almalı, sizin için önemli olan konulara odaklanmalısınız. Her zamankinden daha hassas olabilirsiniz. Duygusal kararlar vermemeye çalışın. İş hayatınızdaki yoğunluk yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İkili ilişkiler sizin için oldukça önemli olacak. Eski bir aşk hikayesi tekrar gündeminize gelebilir. Uzun süreli birlikteliğiniz varsa bununla ilgili yeni kararlar almak isteyeceksiniz.

Koç Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür Retro yapacak. İkili ilişkilerde iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda olanı biteni en iyi şekilde değerlendirmeli, görüşlerinizi partnerinize net bir şekilde söylemelisiniz. Kararsız kaldığınız konular varsa eğer bunları açıklamak isteyebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyeceksiniz. Bu ilişki sayesinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Partneriniz bu dönem içerisinde oldukça destekleyecek. İlişkide giderek daha da mutlu olacaksınız. İlişkiniz için kararsız kaldığınız konular varsa eğer bunları netleştirmek isteyeceksiniz.

Koç Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Aile içerisinde ufak tefek kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Kendinizi yargılamak yerine ailenizi de biraz dinlemeyi tercih etmelisiniz. Duygusal anlamda sizi olumsuz etkileyen bir kişiyle yüzleşmek isteyeceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek sizin için bu dönemde önemli olacak. Yeni arkadaş çevrelerine karışık, insanlarla iyi anlaşacaksınız.

Koç Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızla ilgili durumlar öne çıkabilir. İş arkadaşlarınızla birlikte yeni projeler gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Detaylara dikkat edecek, elinizden geldiğince çaba sarf edeceksiniz. Çalışmaktan keyif aldığınız bir döneme adım atıyorsunuz.

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Parayla ilgili konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunları atlatmak isteyeceksiniz. Yeni iş birlikleri yapabilir, kendinizi iş alanına daha çok verebilirsiniz. İş hayatınızdaki yoğunluk yüzünden kendinizi zaman zaman yorgun hissedebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.