Kadınlar Duysun

Koç Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
6.271
Koç Burcu Haziran 2021 Yorumu

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. İletişim alanında problemler yaşayabilirsiniz. Sizi tedirginliğe iten kararlar almaktan uzak durmaya çalışacaksınız. Bu dönemde yenilik yapmak istemeyin.
11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Kendinizi oldukça pozitif hissedeceksiniz ve enerjinizi isteklerinize yönlendirebileceksiniz. Uzun zamandan beri çıkmak İstediğiniz bir tatil var ise bunu hızlandırmayı düşünebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınız ile ilgili yapacak olduğunuz yeni anlaşmalar var ise bunların üzerine biraz daha düşünmeye çalışmalısınız. Sosyalleşebilir ve çevrenizdeki insanlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda sizi ön plana taşıyacak olan yeniliklerin beraberinde gelecek. Kariyeriniz ile ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. İşinizi daha verimli hale getirmeye çalışacaksınız.

Koç Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. İlişkinizde güvenin ve sadakatin ne kadar çok önemli olduğunu anlayacaksınız. İlişki içerisinde kontrol etmeye çalıştığınız durumları biraz gevşetmek isteyebilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise yeni tanıdığınız bir insan yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Geçmişten gelen aşklar ön plana çıkabilir ve yarım kalmış duygularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Anlaşamadığınız arkadaşlarınızla iletişiminizi koparma kararı alabilirsiniz. Özellikle yakın bir arkadaşınız bu dönemde güveninizi sarsacak bir davranışta bulunabilir. Aile içerisinde ilerisini düşünmeden hareket eden bir kişi ile tartışabilirsiniz.

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Anne ve babanızı bu dönemde yanınızda görmekten mutlu olacaksınız. Onlarla vakit geçirmek size keyif verecek ve kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Koç Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızda ki yoğunluk yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. İşlerinizi biraz hafifletmek ve üzerinizdeki baskıyı azaltmak isteyeceksiniz. Pantolonlarınız var ise aranızda sürtüşmeler geçebilir.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Yeni alacak olduğunuz projeler var ise bunlara yönelik oldukça yaratıcı fikirler bulabileceksiniz. Sizi engelleyen konulardan uzak durmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.