Koç Burcu Kasım 2016 Burç Yorumu

5.775
Koç Burcu Kasım 2016 Burç Yorumu

KOÇ Burcu Kasım 2016’da kariyer ve iş hayatıyla ön planda. Bu ay içinde önemli fırsatlar çıkıyor karşınıza. İş potansiyelinin artması, daha fazla iş gücü gerektirebilir. Bu da tempo ve yorgunluk demek. Dolayısıyla iş ve eğitimin önem kazandığı kasım ayında, koç burcu diğer konulara zaman ayıramayabilir. Aşk hayatınız geri planda kalıyor. Ertelediğiniz tüm projeler hayata geçiyor, şansını fırsata çeviriyorsun. Değerlendirmelerinde ve kararlarında zorluk çekmeyeceksin. Fazladan vermen gereken bir mücadele var. Kariyerinizde hızla ilerlerken, yakın çevrenizde yaşanacak huzursuzluklar gündeme gelebilir. Negatif enerjilerden uzak durmalı, üzerinizde gerginlik yaratmaya çalışanları kafanıza takmamalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay ile birlikte gereksiz tartışmalar yaşanabilir. Sizin iyi yönlerinizi suistimal etmeye çalışanlara tepkinizi koyuyorsunuz. Bazılarının bencilce tavırları, onlardan uzaklaşmanıza neden oluyor. 29 Kasım 2016 Yeni ay ilişkilerinize denge getiriyor. Rahatlıyor, pozitif enerjiler yayıyorsunuz.

Koç Burcu Kasım 2016 Aşk

Koç Burcu Kasım 2016 aşk hayatı ay boyunca geri planda. Yoğun iş temposu nedeniyle duygularınıza konsantre olamıyorsunuz. Partnerinizi anlayışsızlıkla suçlamak yerine, kendinizi ve durumunuzu ifade etmek daha iyi olabilir. Çevrenizde sizin mutsuzluğunuzla mutlu olan insanlara fırsat vermeyin. Kendinize vakit ayırıp dinlendiğinizde, karşınızdakini daha iyi anlıyorsunuz. Bekar koçların yeni birliktelikleri söz konusu. Mühim olan hemen güvenmemek olmalı.

Koç Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Koç Burcu aile ve ilişkilerinde bazı zorluklar beliriyor. Sürtüşmelerin yaşanabileceği bu ay özellikle dolunay zamanına dikkat edilmeli. Bu dönemde kendini kontrol edemeyen bazı koçların ikili ilişkileri son bulabilir. Problem yaşayabileceğiniz insanları siz daha iyi bilirsiniz ve bu yönde yaklaşımlarınızı sınırlayabilirsiniz.

Koç Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Koç Burcu sağlığı diş problemi sinyali veriyor. Ağız ve diş sağlığınızı önemsemelisiniz. Farklı hastalıklara da yol açabilecek sorunlu dişler başınızı ağrıtabilir. Yanı sıra zaman zaman yaşayacağınız baş ağrıları size sıkıntı yaratabilir. Sağlığınızın bozulmaması için doktor kontrolünüzü ihmal etmeyin ve iyice dinlenmeye gayret edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.