Kadınlar Duysun

Koç Burcu Kasım 2017 Yorumu

17.10.2017
21.183
Koç Burcu Kasım 2017 Yorumu

KOÇ Burcu Kasım 2017’ye geleceğe etki eden konular üzerine alınacak olan kararlarla giriyor. Yeni sorumluluklar var. Sosyal ortam ön plana çıkıyor. Aklındaki projeleri bu ayla birlikte hayata geçiriyorsun. Enerjin iyi ve canlı. Güçlü insanlarla iş birliği içindesin. Sevilip sayılıyorsun. Koç Burcu özel hayatı Kasım 2017 tarihinde daha seviyeli ve uyumlu. Gereksiz meseleler üzerinde durmuyorsun. Dış etkenleri ilişkinden uzak tutma çabası içindesin. Varsa çocuklarının geleceği ile ilgili yeni düşüncelere sahip oluyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

04 Kasım 2017 Boğa Dolunayı ve etkileri iş alanındaki bağlantıları devreye sokuyor. Anlaşmaya vardığın konularda sözlerinin arkasında durman önem kazanıyor. 18 Kasım 2017 Akrep Burcunda Yeniay ve etkileri parasal alanda kendini gösteriyor. Para bağlantılı durumlarda isteğin sonucu elde edebilirsin. Akrep Yeniayı ile birlikte sahip olduklarına yenilerini ekleme dönemine giriyorsun.

Koç Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Kasım 2017 ile birlikte hata yapma oranını en aza indirgiyor. İdealist bir tutum söz konusu. Düşüncelerin sorunlara kesin çözüm getirecek biçimde değişiyor. Ay ortasından sonra oluşabilecek dış etken kaynaklı problemlere tüm kapıları kapatıyorsun. İnatla yanına gelen sıkıntı veren ve senden uzaklaşmayanlardan sen uzak duruyorsun. Merak ettiğin şeyler azalıyor. Aşk hayatında huzuru bulmuşken kaybetmeye hiç niyetin yok sevgili Koç Burcu. Bekarsan bu ay aceleci davranmıyor, ancak gelişen özel durumlara tepkisiz de kalmıyorsun.

Koç Burcu Kasım 2017 Aile ve İlişkiler

Kasım 2017’de Koç Burcu aile ve ilişkilerindeki bakış açın değişebilir. Onlara karşı tutumun daha gerçekçi ve tutucu hale geliyor. Akrabalarla bir aradayken alacağın keyif azalıyor. Duyduğun bazı sözler üzerine cevap vermek yerine sessiz kalıp uzaklaşmayı tercih ediyorsun. Kıskançlık yapanların farkındasın. Bu tür ilişkileri hayatından tam manasıyla çıkarıyorsun. Seni manipule etmeye çalışanların adeta aklıyla oyun oynuyorsun.

Koç Burcu Kasım 2017 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Kasım 2017 tarihinde gayet iyi durumda. Ancak yine de dikkat edilmeli. Önceden önemli bir rahatsızlık yaşayan Koç Burcu için son derece riskli bir mevsim. Stres ve baskıdan kesinlikle uzak durulması gerekiyor. Ayrıca alerjik durumlar konusunda da gereken önlemler mutlaka alınmalı.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.