Kadınlar Duysun

Koç Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
14.906
Koç Burcu Kasım 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Kasım 2018 tarihinde gelecekle ilgili konularda mücadelen artıyor. Sahip olduklarını geleceğin için nasıl yönlendireceğini hesaplıyorsun. ilişkilerinde karşındaki insanları değil kendini de sorguluyorsun. Karar aşamalarında son noktaya geliyor kesin kararlarını alıyorsun. Bitmesi gereken bir durum nihayete eriyor. Yeni başlangıçlara kucak açacağın bir döneme giriyorsun. Eş veya partnerden gelen bir para söz konusu. 8 Kasım’da Jüpiter Yay Burcu’na girerken iletişim, seyahat ve yayıncılıkta gelişime etki ediyor. 16 Kasım 2018’de Mars Balık Burcu’na geçiyor. Bu tarihten itibaren gelecekle ilgili verilen mücadelende sonuçlara ulaşıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile çalışma koşulların değişebilir. Para akışı artıyor. Ortaklı işlerle ilgili öğreneceğin yeni şeyler var. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri yeni başlangıçları tetikliyor. Bu dönemde yeni bir ilişkiye ya da işe başlayabilirsin. Bu günlerde alınacak kararlar köklü ve daimi olacak.

Koç Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de zihinsel olarak rahatlama ihtiyacı duyuyor. Duygusal anlamda güvence istiyorsun. Bir süre akışta kalacaksın. Kendini güvende hissettiğin ortamlara çekiliyorsun. Enerjini ilişkine doğru yönlendirememekten endişe duyuyorsun. 16 Kasım 2018 de Merkür Retrosu başlıyor. Özellikle bundan sonra birlikteliğinde monotonluk oluşabilir. Bunu partnerinle arandaki bazı şeylere bağlamamalı, bu süreci sakin şekilde atlatmalısın.

Koç Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde kaçma isteği var. Yaşanan ve konuşulan bazı durumlara dahil olmak istemeyeceksin. Hayatındaki huzursuzluğun bir sebebi olarak bunu görüyorsun. Kendini ifade etmekte zorlandığın bir dönemdesin. Çevrendeki insanların gereksiz sorunları ile ilgilenecek zamanın yok. Eğitim, ticari konular, kardeşler ve buna benzer konularla ilgili tamamlanmak için gerekli fırsatı bulabileceksin. Kendini nasıl geliştirebileceğinin cevaplarını arıyorsun.

Koç Burcu Kasım 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Kasım 2018’de iyi görünüyor. Bebek sahibi olma düşüncesi hakim olabilir. Kötü alışkanlıklar varsa kurtulma isteği artıyor. Kilo almaya müsaitsin. Yağlı ve kalorili yiyeceklerden uzak durman gereken bir zamandasın. Zihinsel olarak kendini zorlamazsan sağlığınla ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsun.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.