Koç Burcu Kasım 2020 Yorumu

7.188
Koç Burcu Kasım 2020 Yorumu

14 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, sizin burcunuzda ileri hareketine başlayacak ve farkında olmadan çevrenizdeki olaylara karşı gerginliğiniz artabilir. Söylemlerinize ve ifadelerinize biraz daha dikkat ederseniz bu gerginliği daha kolay atlatabilirsiniz. Başarı elde etmek için her zamankinden daha çok hırslanabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda gösterecek olduğunuz azim sayesinde güzel işler başarmanız an meselesi.

Yeniay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeniay gerçekleşecek, inatçılığınız ön plana çıkabilir. Partnerinizle veya ortağınızla bir konu üzerine anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kararsız kaldığınız ve yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlamaya özen göstereceksiniz. Miras ile ilgili bir konu üzerine hukuksal süreçlere adım atabilirsiniz.

Koç Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili sorunlar Kasım ayında çok fazla odaklanmak istemeyebilirsiniz. Net kafanızda aslında nedenlerini bildiğiniz cevaplar var bunları görmezden gelmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatın size göstermeye çalıştığı bir durum var ve karar alırken emin olup olmadığınızı sınıyor olabilir. İlişkisi olmayan Koç burçları ise Kasım ayı sizin için bir dönüm noktası olabilir. Hayatınıza uzun zamandan beri almak istediğiniz bir kişiye açılma kararı alabilirsiniz.

Koç Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile aranızda parayla ilgili konulardan huzursuzluk yaratacak bir kişi ortaya çıkabilir. Bu kişi ya kardeşiniz veya akrabalarınızdan birisi olabilir. Size söylenen şeyleri çok fazla ciddi almayın ve kendi gözünüzle görmediğiniz durumlara da inanmayın. Sosyal çevrenize yeni dahil olacak olan bir kişiye kanınız ısınabilir ve uzun süre devam edecek olan samimi bir dostluk kurabilirsiniz. Yakınlarınızdan bu ay içerisinde destek görecek olduğunuz konular var.

Koç Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Mevsim geçişinden dolayı grip veya nezle gibi bir rahatsızlığa yakalanabilirsiniz. Özellikle kış mevsimine girmeden önce tahlillerinizi yaptırmalı ve eksik olan vitaminlernizi tamamlamaya çalışmalısınız. Kariyeriniz ile ilgili kendinize net bir hedef koymak sizi daha ileriye taşıyacaktır. Başarılı bir iş hayatı için gerçekten ne istediğinizi bilmeniz önemli bir ayrıntı, bu yüzden tek bir konuya odaklanmaya çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.