Kadınlar Duysun

Koç Burcu Kış 2018 Yorumu

22.11.2017
8.759
Koç Burcu Kış 2018 Yorumu

KOÇ Burcu 2018 kışa girerken aşk, kazanç ve aile ilgili durumlara daha özenli yaklaşıyorsun. Denge sağlamak için yapacağın birtakım fedakarlıklar gelişmelere olumlu şekilde yön veriyor. Kariyerinde ne kadar çok çaba sarf edersen o kadar kazanıyorsun. Bu aylarda iş değiştirmeyi düşünüp uygulamaya koyabilirsin. Aşk hayatınla ilgili zamana bırakman gereken şeyler var. Sağlığına biraz daha dikkat etmeni öneriyoruz.

Koç Burcu Aralık 2017

Koç Burcu Aralık 2017 tarihinde genel olarak pozitifsin. Ara ara ortaya çıkan ve seni yıldıran durumlar dışında. Enerjinin düştüğü noktada partnerin ve ailenin desteği seni yeniden ayağa kaldıran şey oluyor. Uzun zaman önce husumet yaşadığın biriyle bu ay içinde karşılaşman muhtemel görünüyor. Konuşup konuşmamak arasında kalacağın bu insanla aynı ortamlara girebilirsin. Ay sonuna doğru iş veya evle ilgili yer değiştirme konusu gündeme gelebilir.

Koç Burcu Ocak 2018

Koç Burcu Ocak 2018’de yaşanan sorunların bir kısmını geride bırakıyorsun. Maddi konular ön plana çıkıyor. Bastıran soğuklar ve dolayısıyla masraf artıyor. Kemerleri sıkma vakti olduğunu düşünerek daha ihtiyatlı ilerliyorsun. Aile arasında görüşülen bir mesele tatlıya bağlanıyor. Yakın çevrenden birinin rahatsızlığı ile ani bir yolculuk yapabilirsin. Evliliklerde çocuklarla ilgili yeni gündem maddeleri oluşuyor. Alınan kararlar ise tamamen geleceğe yönelik.

Koç Burcu Şubat 2018

Koç Burcu Şubat 2018 tarihinde biraz daha sakin olmaya çalışmalısın. Bu ay içinde öfke kontrolün daha az gibi. Evdeki ufak bir sorun büyüyebilir. Eşinin anlayışsızlığı ve sana destek olmayışı ile ilgili şikayetler oluşabilir. Aşk konusunda çok hassas bir dönemden geçiyorsun. Bu nedenle sözlere ve davranışlara dikkat etmen gerekiyor. Ay sonuna doğru kendini olduğundan daha iyi hissedeceksin. Kazancın artıyor ve ödemelerle ilgili yeni finans kaynakları elde ediyorsun.

Koç Burcu Kış 2018 Sağlık Yorumu

Koç Burcu sağlığı 2017 – 2918 kış aylarında biraz hassas. Nanemolla değilsin ancak bu kış seni biraz zorlayabilir. Gerek çalışma tempon gerekse günlük hayatın temposu çok yüksek. Bağışıklı sisteminde yer alan zayıflık kansızlıkla ilgili olabilir. Gerekli tahlilleri yaptırarak buna basit önlemler alabilirsin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.