Koç Burcu Mart 2021 Yorumu

4.665
Koç Burcu Mart 2021 Yorumu

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yolunu bulacaksınız. Yakın çevreniz ile alakalı sorunlarınız varsa bunları yüz yüze konuşarak çözmeyi denemelisiniz.

Hayatınızdaki insanlara karşı net bir şekilde tavrınızı belli etmeniz sayesinde vizyonunuzu belirleyeceksiniz. Toplumsal meselelere karşı duyarlı olacaksınız. Ruhsal sağlığınız için size iyi gelmeyen insanlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, hedeflediğiniz konulara odaklanacaksınız. Bu dönemde önceliğiniz kendi hayatınız içerisinde yer alan sorunlar olacak. Zararlı alışkanlıklardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, kariyeriniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Başarılı bir iş anlaşmasına imza atabilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde başladığınız bir işe olumlu bir şekilde yön verebileceksiniz.

Koç Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Partneriniz ile birlikte bu dönemde eğlenmek için biraz fazla para harcayabilirsiniz. Birlikte keyifli bir şekilde vakit geçirmek ilişkinize iyi gelecek. Yeni bir ilişkiye başlamak için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Sorunlara daha net yaklaşmalısınız. Aksi halde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Partnerinizin ya da sizin bir borcunuz yüzünden aranızda tartışma çıkabilir. Yeni tanıştığınız kişiye hemen güvenmek yerine onu tanımaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aileniz ile ilgili daha çok zaman geçireceksiniz. Uzun zamandan beri var olan bir sorun netliğe kavuşacak. Aile içerisinde durmadan huzursuzluk yaratan bir kişiyle yeni bir anlaşma yapacaksınız.

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Yakın arkadaşlarınızla birlikte yeni planlar yapabilirsiniz. İçsel bir değişime doğru adım atıyorsunuz bu yüzden size iyi gelmeyen arkadaşlıkları sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Ruhsal olarak sizi üzen ve zor duruma sokan konuları teker teker değerlendireceksiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde kendinizi güvende hissetmek için yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Geçmişten bugüne kadar gelen endişelerinizi geride bırakarak işiniz ile ilgili yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Fiziksel olarak sizi yoracak hareketlerden uzak durmalı ve özellikle fazla ağırlık kaldırmamaya dikkat etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.