Koç Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.473
Koç Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Hayal gücünüzü aktifleştirecek, sizi rahatlatacak olan hobi alanlarına yoğunlaşacaksınız. Farklı türlerde filmler izleyebilir, kitaplar okuyabilirsiniz.

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Merkür sizin burcunuzda ilerliyor bu yüzden çevrenizdeki insanlara kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Hızlı kararlar alabilir, kendinizi iletişim anlamında geliştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda çok fazla yorulduğunuz için biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı olaylar içerisinde olacak, size ilham veren hobilere odaklanacaksınız.

18 Mart Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yeni bir işe başlamak isteyebilirsiniz. Yeni projelere adım atacak, günlük işlerinizi de bu doğrultuda yürütmeye çalışacaksınız. İşinde beklenmedik aksilikler söz konusu olabilir.

Koç Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran durumlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Partnerinizle açık bir şekilde iletişim kurmak isteyeceksiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi bu dönem içerisinde hazır hissetmeyebilirsiniz. Duygusal anlamda boşlukta hissettiğiniz konular yüzünden eski sevgiliyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek daha da hareketlenmeye başlayacak. Arkadaş çevrenizle iletişiminizi sıklaştırma kararı alacaksınız. Ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla görüşmek sorunlarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. Yakın bir arkadaşınızla tartışabilir, sorunu karşı tarafta arayabilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

18 Mart 2022 tarihinde Neptün Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Sezgilerinize güvenmeli, parayla ilgili konularda biraz daha dikkatli olmalısınız. Ciddi yatırımlardan uzak durmalı, daha sakin yatırımlarla uğraşmalısınız.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Kariyerinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikler ön plana çıkmaya başlayacak. Maddi anlamda sizi destekleyecek olan yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.