Koç Burcu Mart 2023 Yorumu

2.228
Koç Burcu Mart 2023 Yorumu

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Hem ikili ilişkilerde hemde maddi açıdan karşınıza güzel fırsatlar çıkacak. Bazı sıkıntılar yüzünden kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi geliştirmeniz gerekebilir.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Kendi içinizde çözmeniz gereken birkaç konu ön plana çıkabilir. Maddi açıdan eliniz güçleneceği için yakınınızda sizden destek bekleyen bir kişiye yardımcı olabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara hazırlıklı olmalısınız. Hayatınızda değişmesi gereken konulara öncelik vereceksiniz. Son iki yol boyunca sizi bunaltan bir konuyu rahat bir şekilde aşacaksınız.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni fikirlere açık olacaksınız. Yeni işler yapacak, geleceğinize giderek yön vermeye başlayacaksınız. Fikirlerinden yararlanacağınız kişilerle daha çok iletişime geçebilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

16 Mart 2023 tarihinde Neptün ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızda konuşmanıza ve tavrınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Aksi halde sorunlarla karşı karşılaşabilirsiniz. Partnerinizin sizi desteklediğini her açıdan anlayacaksınız.

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye adım atarken çekinmeyeceksiniz. Kendinizi yanında mutlu hissettiğiniz kişiyle zaman geçirmek güvende hissetmenizi sağlayacak.

Koç Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Neptün, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Yapmış olduğunuz aile içerisindeki fedakarlıkların karşılığını bulamayabilirsiniz. Bu durum sizi yorabilir. Sizi karşı olumsuz düşünen kişiler varsa bu kişileri ailenizden ve kendinizden uzaklaştıracaksınız.

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla iletişiminizi en iyi şekilde tutmaya çalışacaksınız. Aranızın bozuk olduğu kişiler varsa bunları düzeltmek isteyeceksiniz.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Bu yenilikler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Koç Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte önemli yatırımlar yapmaktan biraz çekinebilirsiniz. Maddi anlamda zararlı olmamak için mümkün olduğunca temkinli olmaya devam etmelisiniz.

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Ticaret ile ilgilenebilir, sizi zora sokan durumları hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda desteklendiğinizi her şekilde hissedeceksiniz. Gerekli görürseniz bu konuda ailenizden yardım isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.