Koç Burcu Mart Yorumu

Koç Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. Ay tutulması, ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşeceğinden mutsuz giden bir evliliğe son verebilir ya da size ticari anlamda zarar veren ortağınızla işbirliğinizi ani bir kararla hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Ay, duygularla çok ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Bu sebeple sadece alışkanlık ve bağımlılık sebebiyle yürüttüğünüz bir ilişkiyi, eğer sizi üzüyorsa bitirmek en sağlıklı davranış olacaktır.

9-17 Mart yeni ayı derinleşmek, iç âleminize dönmek ve ruhunuzun sesini dinlemek açısından çok uygun etkileri açığa çıkaracak. Uzun süredir rahatsızlık çekiyor ya da belli sebeplerden dolayı izole edilmiş olabilirsiniz. Bu etki sizin özgürlüğe şifaya kavuşmanıza yardımcı olacak. Dua, ibadet, zikir, meditasyon ve yoga gibi iç âleminizi zenginleştirecek çalışmaları uygulamanız size ciddi faydalar sağlayacak.

6-22 Mart arası, imzalı işler ve yazılı-sözlü anlaşmalar açısından uygun değil. Parasal ve ticari işlerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz.Verilen sözler bu dönemde havada kalacağından çok bej bağlamamakta fayda var.

13-27 Mart arası ilişkinizde bilmediğiniz bir konu açığa çıkabilir ya da ortağınızın sizi kazıkladığım öğrenebilirsiniz. Yeni bir kişiyle tanışmak ya da bir ilişkiye başlamak açısından çok uygun etkiler yok. Kendinizden başkasına güvenmeyin, zira sonunda üzülebilirsiniz.

9-28 Mart arası hukuksal konular gündeme gelebilir. Bekleyen bir davanızda hararetli tartışmalar, ani çıkışlar ve gerginlikler yaşanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.