Kadınlar Duysun

Koç Burcu Mayıs 2018 Yorumu

17.04.2018
13.449
Koç Burcu Mayıs 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Mayıs 2018 tarihinde içinde bulunduğun durumu sorguluyorsun. Kendine sorduğun soruların cevabına göre hareket edeceksin. Hedeflerini iyi belirlemek için duyguları konusunda samimi olmalısın. İlişkilerde sıcak ve sevecen bir döneme giriyorsun. Evlilik hayali kuranlar için kapılar açılıyor. Birtakım şeylerle ilgili adım atmadan önce geri çekilip bekleyeceksin. Dış seslerin fikirlerine açıksın ama bu seslerin ne derece gerçek olduğundan şüphelisin. İş, kazanç alanında çalışkanlığın ve sabrın sayesinde kazanıyorsun. Zamana yayman gereken bazı şeyleri oluruna bırakmanda fayda var.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri geçmişte sana yapılan şeyleri tekrar karşına çıkarıyor. Bu defa her şey senin lehine işliyor. Fırsata çevirebileceğin durumlar Oluşuyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri ile güzel bir birlikteliğin başlangıcına adım atabilirsin. Sevgiyle hareket edeceğin bir döneme giriyorsun.

Koç Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de gelişmelere göre hareket ediyor. Bekarsan duygusal ve zeki biriyle tanışıyorsun. Seni inanılmaz etkileyecek bu insanla uzun vadede bir aşk yaşayabilirsin. Burcun, uzun süredir gerçekleşmesini beklediğin bir olayın bu ay içinde gerçekleşeceğini vurguluyor. Çevrendeki bazı insanlara dikkat etmeni öneririm. Hiç beklemediğin şekilde hayatını allak bullak edebilirler. Onları fark ederek hayatından çıkarmanı dilerim. Evliysen, evliliğinde ah ettiğin noktalara değinerek eşine sitem edebilirsin. Birlikte yıprattığınız hayatınızı ancak birlik olarak yenileyebilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşanabilir.Aileden birinin olmasını beklediği işi oluyor. Belli konularda risk içeren bu iş gelecekte güzel getiriler sağlıyor. Ancak ilişki bazında temkini elden bırakmamak, mesafelerin açtığı derinliklere müsaade etmemek gerekiyor. Yani birinin aileden iş sebebiyle uzak kalması, araların açılması ve kopma ihtimali söz konusu. Buna engel olmak karşılıklı güven ve anlayışla mümkün olabilir. Sağlıkla ilgili bu ay içinde yaşanacak olan ufak bir sıkıntı büyümeden atlatılıyor. Maddi olanaklar artıyor.

Koç Burcu Mayıs 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Mayıs 2018’de normal seyrinde ilerliyor. Kendine olan güvenin yüksek. Ruh halini dengede tutarak korumaya çalışıyor ve başarıyorsun. Fiziksel bir rahatsızlığın tekrarlayabilir. Ancak seni üzecek boyuta ulaşmıyor. Bu ay hava değişimlerinden daha fazla etkilenebilirsin. Kendini her anlamda korumaya bak.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.