Koç Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.903
Koç Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Dış görünüşünüz ile ilgilenebilir, güzelleşmek için yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişe çıkmak ve kuaföre gitmek gibi istekleriniz ön plana çıkabilir.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Bu dönem içerisinde ödemelerde gecikmeler ve aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Ödenmesi gereken faturaları ve hesapları kontrol etmeli, gerekirse bunları yapılandırma sürecine gitmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Hayatınızda önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuzlukları geride bırakacak, yeni bir sayfa açabileceksiniz. Ortaklıklarla yürütülen işler var ise buralarda ayrılmalar söz konusu olabilir.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir girişim içerisinde bulunabilirsiniz. Kendinizi biraz daha geliştirmeli, geniş çaplı araştırmalar yapmaya özen göstermelisiniz. Kısa süreli de olsa tatile çıkmak isteyebilir veya yeni bir spora yazılmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. İlişkilerde yeni bir yola giriyorsunuz. Kendinize olan cesaretiniz ve özgüveniniz yerine gelecek daha rahat atılımlar atacaksınız. Partnerinizden bağımsız bir şekilde hareket etmek isteyebilirsiniz. Fevri çıkışlar yapabilir, bu yüzden bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa kullanılan bir para var ise burada sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlayabilir, geçmişten gelen bağları koparmanın yolunu arayabilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde giderek sosyalleşmeye başlayacaksınız, yeni insanlarla tanışacaksınız. İlginizi çeken eğitimler var ise yakın çevreniz ile bunlara dahil olmak isteyebilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Uyumlu ve hoş tavırlarınız sayesinde çevrenizdeki insanları rahatlıkla etkileyeceksiniz. Ailenizin parayla ilgili problemleri var ise buralara yeni çözümler bulmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Maddi anlamda sizi zorlayan konuları sadeleştirmeye çalışacaksınız. Finansal açıdan olumlu sonuçlar elde etmek için biraz daha sabretmeniz gerekebilir.

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. İş hayatınızda ufak çaplı kazalar söz konusu olabilir. Evrak işlerinde ve iletişimde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin için önemli olan dosyalar veya evraklar var ise bunları yedeklemeyi, kontrol etmeyi unutmamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.