Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

21.968
Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Koç Burcu Mayıs 2016 iş hayatı olağan seyrinde ilerliyor. Maddi anlamda çok sıkıntı çekmeyen koçlar, bu ay daha tutumlu olma ihtiyacı duyuyor. Özellikle evli ve çocuklu koç burçları, işlerini büyütmek için yatırım yapma girişiminde bulunabilirler. İş arkadaşlarınızla gereken uyumu yakaladığınız bu dönemi iyi değerlendirmek istiyorsunuz. Yeni projenizle ilgili gereken desteği çevrenizden alıyorsunuz. Bazı koçlar bu ay içinde iş yerini taşımaya, iş değişikliğine ve bazı işlere son verme yoluna gidebilirler. Yapacağınız her şey daha iyisinin olması yönünde olacak. İş ve kariyer konusunda şans sizden yana ama değerlendirebileceğiniz ölçüde.

Mayıs 2016 Koç Burcu aşk hayatında oldukça istekli davranışlar sergiliyor. Karşı cinsin bakışlarını üzerinizde toplamayı başarıyorsunuz. Aşk yaşantınızda aradığınız huzuru bulmuş durumdasınız. Liderliğinizi burada da konuşturmayı başardınız. Karakterinizin güçlü yönünü sergileyerek partnerinizi mükemmel şekilde etkiliyorsunuz. Aranızda yaşanan kırgınlıklar kısa sürüyor. Siz tartışma anlarına önem veren birisiniz ve hakaretlere gelemiyorsunuz. Bunun dışında aldatma olmadığında da aşk hayatınızın çıkmaza girmesi söz konusu olmuyor. İlişkisi olmayan koçlar için şanslı bir dönem diyebiliriz. Ancak kısa süreli geçici hevesleri gerçek aşkla karıştırmamalısınız.

Koç Burcu sağlık konusunda enerji düşüklüğü yaşayabilir. Sağlığınız büyük anlamda tehdit altında olmasa da, bazen kendinizi halsiz ve bitkin hissedebilirsiniz. Ruhunuzun dinlenebilmesi için önce bedeninizi dinlendirmelisiniz. Gereksiz düşüncelerden arının ve stresli ortamlara girmemeye çalışın. Baş ağrılarınızı dindirmek için doktora gitmeyi tercih edin ve ağrı kesicileri azaltın. Yapacağınız pilates tarzı sporlar da ağrılarınızı gidermekte etkili olacaktır.

Koç Burçları Mayıs ayı itibariyle eğitim alanına kendi dışında daha fazla önem veriyor. Çocukları olan koçlar için bu ay eğitim son derece mühim. Başarıyı yakalamaları için her fırsatı değerlendiriyor ve elinizden geleni yapıyorsunuz. Onlara yararlı olabilmek için vakit bulduğunuzda kendinizi de geliştireceksiniz.Koç Burcu Nisan Yorumu

Koç Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Koç Burcu Mayıs 2016 aşk hayatı açısından oldukça hareketli günler geçiriyor. Genel anlamda tempolu geçecek olan bu ay, aşk yuvanızda saadet var. Hem eğitim, hem de işiniz konusunda lehinize gelişecek oluşumlar söz konusu.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.