Kadınlar Duysun

Koç Burcu Nisan 2018 Yorumu

16.03.2018
23.391
Koç Burcu Nisan 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Nisan 2018 tarihinde bazı isteklerinin yerine geleceğini söyleyebiliriz. Yükselen moralinle ortaya koyduğun işler seni daha büyük başarılara götürüyor. Gelişmeler iyi yönde devam ederken aileden birinin yaşayacağı bir terslik hepinizi seferber edebilir. Sahip olduğun ve gözün gibi sakındığın bir şeyi senden almak isteyenlere karşı direneceksin. İş ve kazanç alanında yeni fırsatlar var. Yakın dönemde yaptığın yenilikler bu ay yerini buluyor. Sana güvenen ve sevdiğin birkaç insandan önemli destekler alacaksın. Önüne çıkan engeller seni yıldıracak türden değil.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yeniayı etkileri sende enerji artışına neden oluyor. Gitmek istediğin bazı yerlere bu tarih aralığında gidebilirsin. Uzun süredir görmediğin arkadaşlarınla bir araya geliyorsun. 30 Nisan 2018 Akrep Burcu Dolunayı maddi anlamda seni biraz zorlayabilir. Ancak gelip geçici bu durum için yeterli gelir kaynağına sahipsin. Sadece yapacağın harcamalar konusunda biraz daha dikkatli olmalısın.

Koç Burcu Nisan 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Nisan 2018 tarihinde aradığı huzuru büyük ölçüde buluyor. İlişkide zorlanan noktalara gerek getirilen çözümler gerekse yaşanan ayrılıklarla son verildi. Ve Nisan ayında daha kontrollü bir özel hayata sahipsin sevgili Koç Burcu. Evliysen eşinle sorun yaşamamak için davranışlarında titiz davranıyorsun. Olumsuzluklardan kaçış söz konusu. Devam eden Koç Burcu ilişkileri Nisan 2018’de uyumu yakalıyor. Bekarlar için ciddi bir ilişki belirmese de, yaşanan yakınlaşmalar hiç belli olmaz dedirtecek türden.

Koç Burcu Nisan 2018 Aile ve İlişkiler

Nisan 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerini fazlasıyla önemsiyor. Öne sürülen bazı sorunlar incir kabuğunu doldurmayacak türden. Bu nedenle konuyu farklı açılardan konuşarak büyütenleri susturmalısın. Arkadaş çevren aile hayatını her anlamda etkiliyor. Güvenmemen gereken bir insana fazla güveniyor olabilirsin. İlişkilerini bu yönde yeniden gözden geçirmelisin. Akrabalarından birinin ani gelişi can sıkıcı olabilir. Zamansız ziyaret hem maddi hem de manevi yönden seni zorlayabilir.

Koç Burcu Nisan 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Nisan 2018’de kontrolü sağlıyor. Kendine olan güvenin her anlamda tam görünüyor. Sağlıkla ilgili güzel açılımlarda yer alıyorsun. Kendinde beğenmediğin huyları değiştirmekle işe başlıyor, varsa bağımlılıkları azaltma yoluna gidiyorsun. Ruhsal anlamda her geçen gün daha iyisin. Sana sorun yaratan insanlardan ve ortamlardan uzak durmak işe yarıyor.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.