Koç Burcu Nisan 2019 Yorumu

24.192

Baharın gelmesiyle birlikte ruhen ve bedenen kendini biraz yorgun hissedebilirsin. Geçmişte yaşadığın sıkıntıların bir kısmını geride bırakarak rahatlıyorsun. Beklemek istemediğin bir konuda…

Koç Burcu Nisan 2019 Yorumu

KOÇ Burcu Nisan 2019’da iş ve sorumlulukların artıyor. Baharın gelmesiyle birlikte ruhen ve bedenen kendini biraz yorgun hissedebilirsin. Geçmişte yaşadığın sıkıntıların bir kısmını geride bırakarak rahatlıyorsun. Beklemek istemediğin bir konuda yeni adımlar atacaksın. Edindiğin bilgilerle düşünce biçimini değiştireceksin. Kendin olarak mı yoksa başkalarının isteklerine göre mi hareket ediyorsun? Bu dönemde en çok sorguladığın şey bu oluyor. Aslında güç ellerinde ama çoğunlukla kullanmıyorsun. Bu ancak zihnini kontrol etmenle mümkün olabilir. Önce gerçeğini keşfetmeli, sonra her ne olursa olsun arkasında durabileceğin kararlar almalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri ile her şeyi dengeye almaya başlıyorsun. Bu süreç ilk etapta sende gerilim yaratabilir. Daha sonra gerekli geçişleri yaparak dönüşeceksin. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile ilerleyeceğin yönleri tayin ediyorsun. Yapabileceklerini belirleyerek yeni başlangıçlar yapabilirsin.

Koç Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Koç Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında günlük sıradan konularla ilgilisin. Özel hayatından özellikle uzak durmak isteyebilirsin. Bazı durumlar seni bunaltacak ve uğraşmak istemeyerek üzerinde durmayacaksın. İletişimde dürüst ve oldukça açıksın. Partnerin varsa ve ilişkin çok da iyi gitmiyorsa başkalarına ilgi duyabilirsin. Diğer insanların düşünce girdaplarına kapılarak yanlışa sürüklenmen de olası görünüyor. Aklını kalbinle aynı hizaya getirmen şart gibi görünüyor. Ne yaparsan yap sadece mutlu olduğun için yap.

Koç Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Koç Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde ikilem yaşanıyor. Üstesinden gelemediğin ailevi sorunlar iç sesinin yükselmesine neden oluyor. Kendi kendine konuştuğun zamanlar artıyor. Her şeyin detayına inmek pek de iyi sayılmaz. Düşünce ve tavrında sabırlı olman gerekiyor. Akrabalar arasında yaşanan güç çekişmelerinin seni etkilemesine müsaade etme. Gelen yeni haberler sonrası önemli konuşmalar yapacaksın. Ardından bir yolculuğa çıkıyor, yeni düşüncelerle geri dönüyorsun.

Koç Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Koç Burcu sağlığında baş ağrıları oluşabilir. Aşırı düşünmekten kaynaklı ruhsal sıkıntılara maruz kalabilirsin. Bunu kontrol etmek tamamen elinde. Migren türünden rahatsızlıklara sebep olmaması açısından stresten uzak olmalısın. Baş bölgen her anlamda hassas görünüyor. Yanı sıra midenin de korunmaya ihtiyacı var sevgili Koç Burcu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.