Kadınlar Duysun

Koç Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
10.885

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yaparken sizde tek bir konuya kanalize olmak isteyeceksiniz.

Koç Burcu Nisan 2020 Yorumu

Hayatınızın hangi alanında sorun görüyorsanız oradaki sorunları düzeltmek isteyebilirsiniz. Merkür 11 Nisan tarihinde Koç burcuna geçiş yapacak ve bir takım iletişim sıkıntılarınız ortaya çıkabilir. Özellikle iletişim halinde olduğunuz insanlara söylediğiniz şeylere biraz daha dikkat etmeniz lazım.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendinizi sorgulama aşamasına girebilirsiniz. Geçmişte almış olduğunuz bazı kararların yanlış olduğunu anlayabilirsiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve güzel enerjiler sizinle olacak. Hayata karşı olumsuz bakış açınızı değiştireceksiniz. Buna özellikle yakın çevrenizden bir kişinin desteği oldukça fazla olacak.

Koç Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 27 Nisan tarihine Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızda ki sorunlara karşı çözüm odaklı olacaksınız. Sakinliğinizi koruyup partneriniz ile konuşarak anlaşmaya çalışacaksınız. Bu durumda sayesinde ilişkinizde yeni bir döneme başlayacaksınız. İlişkisi olmayan Koç burçları ise Nisan ayının ortalarına doğru yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Karşı taraftaki kişi sizin sürekli yanınızda olan ve size her daim destek vermeye hazır olan bir kişi olabilir.

Koç Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Nisan tarihinde Pluto Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve geçen ay ailenizle birlikte yarım kalan ortak bir işiniz varsa bunu halletmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde bu ay biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yakın olan bir arkadaşınızın sizin hakkınızda ileri geri konuştuğunu bir başkasından duyabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden biraz kendiniz ile baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu Koç olanlar sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay içerisine giriyorsunuz. Özellikle bağışıklık sisteminiz düşük ise güçlendirmek için ekstra takviyeler almalısınız. 8 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde iş hayatınızda sizi rahatsız eden olaylara karşı sessiz kalamayacaksınız. Kariyeriniz için yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz bu karar sayesinde maddi durumunuz iyileşecek ve birikim yapma fırsatı elde edeceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.