Kadınlar Duysun

Koç Burcu Ocak 2018 Yorumu

28.12.2017
11.867
Koç Burcu Ocak 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Ocak 2018’e girerken aşk, iş, aile ve ilişkilerini gözden geçiriyorsun. Özellikle aile bağlarını güçlendirecek yönde hareket edeceksin. Yeni yılın başladığı bu günlerde enerjin yerinde ve seni geliştirebilecek her konuda diğer insanlarla iş birliği içindesin. Parayla ilgili aklından geçenleri vakit kaybetmeden uygulamaya koyacaksın. Harcamalarını düzene koyarak daha fazla birikim yapmayı hedefleyeceksin. Sana olumsuz yönde etki eden birkaç insanın bu ay hayatından çıkması söz konusu. Koç Burcu aşk hayatında ileriye dönük ilişkiler yer alıyor. Yarım kalanlara bir şans daha verilmesi pek olası görünmüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri ikili ilişkiler üzerine. Dolunayla birlikte bazı konularda iletişim artıyor. Hayat düzenine katkı sağlamayan şeylerden arınıyorsun. Yaşanan etkilerle isteklerin hızlı şekilde değişebilir. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ile birlikte beklentilerini sorguluyorsun. Bu yönde alacağın yeni kararlar oluşuyor ve bunları uygulamaya koyarsan hayatın bambaşka bir yüzüyle tanışabilirsin.

Koç Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Ocak 2018 tarihinde daha kontrollü ilerliyor. Araştırdığın ve üzerine gittiğin özel durumlara son veriyorsun. Sorunlardan uzak durmak için bazı şeyleri görmezden gelerek zamana bırakabilirsin. Eğer sorunlu bir ilişkin varsa kararı karşı tarafa bırakmadan bitirme kararı alabilirsin. Evli Koç Burcu Ocak 2018’de evliliğini olumlu yönde ilerletme çabası içinde. Mutlu olduğun zaman mutluluğunu yakın çevrenle paylaşmamanı öneriyoruz. İçi fesat dolu bazı insanlardan uzak durman senin için daha hayırlı.

Koç Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2017’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde bazı yerler değişebilir. Uzaklar yakın, yakınlar uzak olabilir. Kendine yeni stratejik alanlar belirliyorsun. Uyum yakaladığın insanlarla bir arada olmaya özen göstereceksin. Bu ay taşınma veya buna benzer bir durum varsa vazgeçebilir ya da erteleyebilirsin. Beklentilerini dayatmadığın ilişkiler içindesin. Sana ters düşen bazı yakın akrabalarından sırf düzen bozulmasın diye uzaklaşabilirsin.

Koç Burcu Ocak 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Ocak 2018’de güçlü ve enerjik. Üst solunum yolu rahatsızlıkları konusunda biraz dikkat etmelisin. Bol bol nane limon çayı ve alacağın C vitamini içerikli meyveler seni bu dertten kurtarabilir. Kronik bir rahatsızlığın varsa doktor kontrolünü ihmal etmemelisin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.