Koç Burcu Şubat 2021 Yorumu

6.835
Koç Burcu Şubat 2021 Yorumu

7 Şubat Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Arkadaş çevrenizi ilgilendiren konular daha çok ön plana çıkacak. Uzun yıllar süren bir arkadaşlığınız ihanet yüzünden bitebilir. Size iyi gelecek olan insanlarla tanışacaksınız. Özel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla alabileceksiniz ve parayla ilgili bir sıkıntınız olmayacak. Ay ortasına doğru çevrenizden kendinizi soyutlayıp biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinize odaklanacaksınız ve hobileriniz ile ilgileneceksiniz. Sağlığınızı tehdit eden zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, arkadaş çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha çok sosyalleşeceksiniz ve eğlenceli bir ay geçireceksiniz. Güvendiğiniz bir insan sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlayacaksınız. İş hayatınızda veya ev yaşantınızda düzenleme getirmek istediğiniz noktalar ortaya çıkacak. Yeni bir düzen kurmak kariyeriniz için iyi olabilir.

Koç Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor ve 21 Şubat 2021’e kadar burada kalacak. Aşk hayatınız ile ilgili konulara mantıklı bir şekilde yaklaşamayabilirsiniz. Duygularınız daha yoğun basacak bu yüzden ciddi kararlar almamaya çalışın. Ay ortasına doğru yalnız kalmak isteyebilir ve ilişkiye ara verebilirsiniz. Yalnız olan Koç burçları sezgilerinize güvenmeniz gereken bir dönem. Karşınıza çıkan kişiye güvenmek için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

Koç Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021 tarihine kadar orada kalacak. Arkadaş çevrenizle daha çok vakit geçireceksiniz. Küs olduğunuz yakın bir arkadaşınızla aranızı düzelteceksiniz.

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacağı için ailenizden ve dostalarınızdan maddi manevi destek göreceksiniz.

6 Şubat 2021’de ise Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Aileniz için ekstra harcamalar yapabilirsiniz. Maddi açıdan biraz daha dikkatli olmanız gerekecek.

Koç Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton Üçgen açı oluşturacaklar. Kariyeriniz ile ilgili güzel bir gelişme yaşayacaksınız. İş hayatınızda ki sorumluluklarınızı aksatmadan yerine getiriyorsunuz. Aranızda rekabet oluşan iş arkadaşlarınız varsa başarılarınız dikkatinizi çekebilir. Para konularında oldukça şanslı olacaksınız. Ocak ayında tutumlu davrandıysanız bu ay daha rahat edeceksiniz. Evinizin içerisinde daha sağlıklı olmak için kendinize küçük bir spor alanı yaratmak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.