Kadınlar Duysun

Koç Burcu Temmuz 2018 Yorumu

20.06.2018
7.109
Koç Burcu Temmuz 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Temmuz 2018 tarihinde her şey daha iyi olacak. Geçen dönemde yaşanan sıkıntılar geride kalıyor. Umudun yenileniyor. Ailene verdiğin önem artıyor. Birlikte daha fazla zaman geçireceksiniz. İlişkilerini dengeleme konusunda bu ay daha iyisin. Yakın çevrenle olan temasların sana birlikte yol almanız için yeni fırsatlar sunuyor. Sevdiğin biriyle arandaki kırgınlık son buluyor. Bir hukuk mücadelesinde süreç devam ediyor. Maddi açıdan kaybettiğin şeyleri tekrar kazanmaya başlıyorsun. Çaba sarf ettiğin işlerle ilgili fark edileceksin. Sağlığını önemsiyorsun. Kilo problemin varsa bu ay bununla ilgili yeni programlar geliştireceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile sorumlulukların boyutunu daha iyi fark ediyor, buna göre bilerek adımlar atıyorsun. Bazı insanların üzerinde uyguladığı baskıyı yok edeceksin. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı ve Ay Tutulması etkileri iş ve kariyeri hızlandırıyor. Daha fazla kazanmaya başlıyorsun. Bunun yanı sıra harcamalarda artış gözleniyor. Dengeyi iyi sağlamalısın.

Koç Burcu Temmuz 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Temmuz 2018’de aradığı huzuru buluyor. Sorunlu şekilde ilerleyen ilişkiler yavaş yavaş toparlanıyor. Sessiz kaldığın şeylerle ilgili sessizliğini korumaya devam ediyorsun. Aşk hayatını dış dünyaya karşı koruyorsun. Kendine bu anlamda bir koza oluşturdun. Samimi olduğun arkadaşlarına bile bahsetmiyorsun. Abartılı bir aşk hayatından uzaksın. Evliliklerde eşler bu ay hiç olmadıkları kadar uyumlu. Bekar Koç Burcu Temmuz 2018 tarihinde her tür ilişkide şansı ve mutluluğu yakalıyor. Uzun vadeli ve tutkulu bir aşk başlayabilir.

Koç Burcu Temmuz 2018 Aile ve İlişkiler

Temmuz 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde bağlılık artıyor. Birbirinize olan desteğiniz sizi birlikte güzel günlere taşıyor. Etrafında olup bitenlerin hepsini aile hayatına yansıtmamakla iyi ediyorsun. Bilinçaltını meşgul eden bir konuyu muhatabı ile görüşerek konuşacak bir sonuca bağlayacaksın. Yine bu dönemde, geçmişinde kalması gereken biri ile vedalaşıp helalleşiyorsun. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle arkadaş çevrene pek vakit ayıramıyorsun. Onlarla ilgili yarım kalmış işleri ve konuşmaları bu ay da tamamlayamıyorsun.

Koç Burcu Temmuz 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Temmuz 2018’de gayet güzel ilerliyor. Yine de üst solunum yolları rahatsızlıklarına dikkat etmekte fayda var. Sağlığına zarar verecek olan boya, toz ve buna benzer şeylerden de uzak durman iyi olur.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.