Koç Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

19.541

KOÇ Burcu Temmuz 2019’da yüksek enerjili bir döneme gireceksiniz. Kendinize karşı olan güveniniz yerine gelecek ve karşınıza çıkan her yeni fırsata dahil olmak isteyeceksiniz.

Koç Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Geçmişten gelen bıkkınlık ve yorgunluğu bir kenara bırakarak daha azimli ve zorluklarla mücadele etmeyi tercih edeceksiniz.

Sosyal çevrenizde oluşan bazı durumlarda ön plana çıkmak isteyerek ben buradayım deme isteği duyabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınıza karşı biraz şımarma duygusu gelebilir. Onlardan gördüğünüz değerin kanıtlanmasını isteyebilir ve sevgi doyumsuzluğu çekebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte hayatınız için net kararlar alacaksınız. İfade zorluğu çekebilir ve yanlış anlaşılmalara ortam yaratabilirsiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu dolunay’ın size etkisi sıradanlıktan çıkarak hiç denemediğiniz bir yaşam tarzına kaymanıza neden olabilir. Farklı insanlar tanıyıp farklı düşünce yapıları edinmeyi sevebilirsiniz.

Koç Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

Koç Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da büyük yenilikler ve yeni başlangıçlar sizleri bekliyor olacak.Tartışmalı giden ilişkilerdeki sorunların ortadan kalkması ve yepyeni bir sayfa açarak ilişkiye devam etme yada yalnız olanlar için yeni bir birliktelik söz konusu olacak. Karşılıklı güvenin güçlendiği ve bağların arttığı bir döneme doğru ilerleyeceksiniz.

Birlikte yapacak olduğunuz ve erteledeğiniz her ne var ise bunları gerçekleştirmek için elinizden geleni yapmaya başlayacaksınız.

Koç Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

Koç Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinde büyük ilerlemeler kat edeceksiniz. Aile büyükleri ile aranızda oluşan sorunlar kısa zamanda yapacak olduğunu bir konuşma sayesinde son bulacak. Keyifli dakikalar ve birbirinizi desteklediğiniz anlar yaşayarak ailenizin değerini anlama fırsatı bulacaksınız.

Sizden yardım isteyen birisi olacak ve bunun karşılığında siz her ne kadar istemeseniz de çok istediğiniz bir şeyi size hediye edecek. Geçmiş konulara takılıp duygusallaşma gibi olaylar yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da Koç Burcu sağlığında baş ağrılar ortaya çıkabilir. Çok sıcaklarda dışarıda bulunmamaya dikkat etmelisiniz.

Yemek yeme iştahısınız bu sıralar kapanabilir. Olabildiğince fazla su tüketmeye dikkat etmelisiniz. Ortaya çıkan sağlık problemlerinizi göz ardı etmeden üstüne gitmeye özen göstermelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.