Kadınlar Duysun

Koç Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
4.223
Koç Burcu Temmuz 2021 Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Para ile ilgili konularda dikkat etmeniz gereken durumlarla karşılaşacaksınız. Çocuklarınız varsa küçük kazalar geçirebilirler. Genel olarak çevrenizdeki insanlarla kendinizi tartışma halinde bulabilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Modunuza göre ruh halinizin sürekli değiştiğini tespit edebilirsiniz. Çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz, evinizde çalışmak istiyorsanız da bunu dile getirebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili fikir değişiklikleri de ön planda olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Para ile ilgili durumlar öne çıkıyor. Özellikle ev alım – satım gibi işleriniz varsa buralarda hızlanmalar ile karşılaşacaksınız. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçireceksiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz tamir tadilat işleri nerede odaklanacaksınız.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaş çevrenizle aranızda iletişim sıkıntısından kopukluklar yaşayabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın hayatında ve büyük bir problem olabilir ve destek olmaya çalışabilirsiniz. Grup içerisinde ortaya çıkan gerginlikler size ağır gelebilir.

Koç Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinize karşı duygu ve düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade etmek isteyeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Daha öncesinden planladığınız fakat gerçekleştirmediğiniz seyahati yapabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile konuşarak halledebilecek olduğunuz problemlere odaklanabilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde flörtleşmek ve yeni insanlar tanımak isteyeceksiniz yüzeysel olarak gördüğünüz bir ilişki duygusal bir boyuta çevrilebilir.

Koç Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. İleriye dönük hedeflerinizi planlarken çevrenizdeki insanlardan fikir almak isteyebilirsiniz. Özellikle yakın bir arkadaşınız sayesinde güzel bir iş alabilirsiniz. Aranızın kırgın olduğunu hissettiğiniz bir arkadaşınız varsa durumu düzeltmek isteyeceksiniz ve onun açık bir şekilde konuşacaksınız.

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Çevrenizdeki insanlara kendinizi olduğunuz gibi göstermek sizin için kolay bir yöntem olacak. Karşı taraftan alacak olduğunuz eleştiriler varsa bunları olabildiğince umursamamaya çalışacaksınız. Dış görünüşünüzde yapmış olduğunuz değişiklikler etrafınızdaki insanların dikkatini çekebilir.

Koç Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. İşinizde başarılı olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri sorunlu giden bir iş hayatınız varsa bu dönemde artık derin bir rahatlama yaşayacaksınız ve çalışmaktan keyif alacaksınız. Kendinizi yeni projelere dahil edebilirsiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Hayatınızın yoğunluğundan dolayı sosyal çevreye vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha yalnız kalmak isteyeceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.